Levné a značkové oblečení pro miminka

Kvalitní oblečení pro nejmenší se těžko shání. Buď je pro vás příliš drahé, nebo je špatně ušité a vyrobené z materiálů naprosto nevhodných pro kojence. Co si počít a kde hledat levné oblečení pro miminko a značkové kojenecké oblečení?

Levné a značkové oblečení pro kojence

obleceni-miminkaZákladní výbava pro miminko do jednoho roku věku v sobě obvykle zahrnuje velkou spoustu dupaček, overalů, bodýček, svetýrků, halenek, podle sezony pak i kloboučků, ponožek, čepiček, rukaviček, kabátků a zateplených overálků. Praktické kojenecké body se vybírá podle sezóny s dlouhým či krátkým rukávem, stejně tak overaly, jež mohou mít i krátké nohavičky. Oblečení je různě stylizované, pro dívky se například vyrábí roztomilá body i kojenecké overaly se sukýnkami a volánky. Levné zboží nemusí být vždy nekvalitní, vyberte si specializovaného prodejce, který prodává poměrně levně i prověřené zahraniční značky. Výhodou značkového oblečení je, že si lze pořídit celou kolekci pro dívky i chlapce, všechny kousky lze volně nakombinovat podle barvy a nemusíte si tak lámat hlavu s tím, jestli jdou dohromady nebo ne, protože byly ušity pro společné nošení (klobouček vám bude dokonale ladit se zbytkem oblečení). Nakupujte celé soupravy a ušetříte víc, než kdybyste kupovali jednotlivé kusy.

Nakupujte pohodlně a s přehledem

Spolehlivým dodavatelem kvalitního oblečení je internetový obchod Tinky.cz nabízející pestrý výběr stylových a vkusných kousků vyrobených pouze z atestovaných materiálů. Zvláště miminka ocení jejich prodyšnost, která zabraňuje podráždění a opruzeninám. V e-shopu pro nejmenší si můžete pořídit celou výbavu pro vaše novorozeně, vybírat lze z nejrůznějších trendy střihů a variant oblečení pro kluky i holky, které zde zakoupíte za akční ceny v rámci „tinkyády“ nebo si je vydražíte v aukci. Kromě oblékání se obchod specializuje na prodej veškerých potřeb pro kojence. Všechno najdete přehledně na jednom místě s možností nakoupit výrazně levněji než v kamenných prodejnách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 3 =