Luxusní dovolená ve Vegas, která bude stát za to

Nevíte, kam na netradiční a luxusní dovolenou? Přejete si zažít něco, o čem budete ještě dlouho vyprávět? A co třeba Las Vegas? Na takovou dovolenou nikdy nezapomenete. Vydejte se do Vegas třeba s přáteli a zapomeňte na chvíli na váš všední život.

lasvegasVe městě nacházejícím se v nevadské poušti zábava nikdy nekončí. Rušno je zde 24 hodin denně, 365 dní v roce. Nechybí typické speciální efekty a pozlátka. Zdejší atmosféru můžete nasát díky dovolené zprostředkované cestovní kanceláří Monoi. I když jste běžně zarputilými odpůrci hazardu, ve Vegas si určitě zahrajte, alespoň za pár dolarů. Kdo si zde nezahraje, jak by ve Vegas ani nebyl, na to nezapomeňte. Na této exotické dovolené trochu posuňte své hranice a dopřejte si trochu adrenalinové zábavy.

Centrem Las Vegas je pětikilometrový bulvár Strip, který vás bude neustále ohromovat. Kasína a hotely kopírují nejzajímavější místa na světě a kýč k tomu zkrátka patří. Uvidíte pyramidy, sfingy, Eiffelovu věž, mořská akvária, živá exotická zvířata, New York Monte Carlo a další známá místa ve zmenšené podobě. Největším komplexem je CityCenter Las Vegas. Zde můžete hrát, nakupovat nebo obdivovat umění. V Downtown zase nasajete atmosféru původního Las Vegas. Nespočet galerií je ve čtvrti Gateway Arts District. Zkrátka, každý si zde přijde na své.

Během dovolené v Las Vegas je zajištěno ubytování v krásném hotelu. V programu nechybí ani lenošení u bazénu a dobré jídlo. Těšte se na Show Davida Copperfielda a Cirque Du Soleil. Spolehnout se můžete na služby zkušeného průvodce a s hazardem vám poradí profesionální hráč. Návštěva Vegas by se neměla obejít ani bez výletu do Grand Canyonu. Díky CK Monoi se vám tento sen splní dokonce letecky. Kdo by nechtěl na toto krásné místo doletět helikoptérou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =