Malý pomocník před výplatou

Čas od času se mě stává, že nějak nevyjdu do výplaty s penězi. V takových případech řeším situaci tak, že šáhnu do svých „železných“ rezerv, ze kterých manko v peněžence dorovnám. Dělám to však velmi nerad, ale jiná možnost mi nezbývá. No jo, ale co když bych takové rezervy neměl? Byl bych nejspíš nahraný, nebo ne?

Malá půjčka před výplatou

Nahraný bych nebyl. V dnešní době totiž existuje řada finančních společností, které vám jsou schopny půjčit i menší obnos peněz. Ne jinak je to i u společnosti Simple Money Service s.r.o., která je vám schopna půjčit menší finanční částky v rozmezí 2000 – 10 000 Kč. Taková půjčka před výplatou má řadu výhod. Výhodu vidím především v tom, že si můžete půjčit poměrně malou částku, kterou budete schopni během měsíce bez problému splatit. Dále je to rychlost poskytnutí půjčky, peníze můžete mít do 24 hodin na svém účtu. I díky jednoduché online žádosti je zažádání o půjčku hračkou.

Rychlost takové malé půjčky spočívá především v tom, že nemusíte dokládat své příjmy. Do formuláře zadáte jen své kontaktní informace, výši příjmů a adresu zaměstnavatele a pak už jen čekáte na schválení půjčky. Pro vaši bezpečnost v případě schválení je třeba zaslat ověřovací platbu ve výši 1 Kč.

V případě, že zrovna nejste u PC s internetem, můžete využít zaslání žádosti po sms. SMS půjčka je stejně rychlá, ba i rychlejší, než klasická žádost přes internetový formulář. U všech půjček musíte ale dbát na včasné splácení. Dobu splácení si můžete nastavit až na 30 dní a pokud byste se přece jen dostali do svízelné situace a nemohli půjčku včas splatit, požádejte o prodloužení splácení. Ale pozor, žádost musí být podána před datem splatnosti.

Jak vidíte, požádat o rychlou půjčku je jednoduché. Bez zbytečného papírování máte velkou šanci, že bude vaše žádost schválena a peníze budou na druhý den připsány na vašem účtu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 1 =