Máte dluhy? Poradíme, jak postupovat v případě oddlužení

Dostat se do dluhů nemusí být nic ojedinělého. Stačí několik půjček nebo nezaplacených pokut a už po vás jde několik inkasních společností, nebo exekutorů. I velké dluhy se však dají řešit. A tou možností je osobní bankrot. Ten samozřejmě posvětil i stát a tak se jedná o zákonnou cestu k tomu, jak se zbavit dluhů. A díky nastaveným podmínkám se může stát i to, že pokud nezvládnete vše zaplatit, je vám zbytek odpuštěn. Samozřejmě s osobním bankrotem je spojena i řada nutných postů. Pojďme se podívat, jak na to.

Využijte služeb profesionálů

Nejlepší cestou samozřejmě je využít služeb profesionálů. Právě ti vám mohou pomoci, a to od samotného začátku. Pokud máte zájem o oddlužení, zpracují pro vás návrh povolení a řadu dalších právních náležitostí, které souvisí s insolvenčním právem. Výsledkem takového návrhu bude povolení vašeho oddlužení. A to hlavně z důvodu toho, že díky pětileté zkušenosti bude žádost sepsána správně, budou u ní všechny náležitosti a bude podána tam, kam má být. Ostatně samotná společnost StopDluhum.cz se chlubí tím, že 99 % návrhů bylo úspěšně schváleno. A to je důvod, proč byste měli dané služby využít i vy. Mějte totiž na paměti, že právě insolvence je dnes nejlepší cestou, jak dluhové pasti řešit, a to bez ohledu na to, kolik vlastně aktuálně dlužíte a jak jste dluhy způsobili.

Co vám tato možnost přinese?

Především to, že na vás po dobu celého řízení nebudou moci vymahači, inkasní agentury, ale také exekutoři. Jakmile je váš návrh schválen, dojde k zastavení exekuce a vy jste tak povinni splácet podle nově vytvořeného splátkového kalendáře. Samozřejmě i během tohoto procesu na vás společnost nezapomíná, kontroluje stav řízení, píše doplňující návrhy a stará se o vše podstatné. Třeba i o to, aby neproběhla nařízená dražba nemovitosti a vaše bydlení vám tak mohlo zůstat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + seven =