Máte více půjček? Slučte je

Také, když jste si v minulosti potřebovali něco koupit, tak jste si vzali půjčku? Rozhodně to není nic neobvyklého, jelikož stejně jedná většina lidí. Pro ně však může v budoucnu nastat problém, kdy mají půjček hned několik, a nejenom že ztrácejí přehled, ale mohou často vyhazovat peníze navíc. Řešení však přináší takzvaná konsolidace půjček. Díky ní totiž můžete často splácet mnohem lépe, a místo několika splátek platíte vše v jedné jediné. A právě to jsou ty hlavní výhody, proč lidé této možnosti využívají.

Té samozřejmě můžete využít i vy. Princip je velmi jednoduchý. Stačí mít dokumenty a smlouvy od všech půjček, které máte uzavřené. Následně dojde k jejich sloučení a k vypočtení toho, kolik vlastně máte ještě celkem zaplatit – a to včetně úroků za jednotlivé půjčky. Následná konsolidace úvěrů vám z této celkové částky vypočítá splátky zcela nové. Nebudete tak muset zasílat peníze do několika společností, ale budete měsíčně platit vždy pouze jednu splátku. Budete tak mít mnohem lepší přehled o tom, kolik ještě máte platit. A hlavně nezapomenete na žádnou splátku, což se u většího množství úvěrů zkrátka může velmi snadno stát.

Pokud tedy i vy již máte různých půjček nad hlavu, a komplikují váš život i váš rozpočet, je třeba co nejdříve jednat. V dané situaci vám pomůže právě sloučení dluhů, kdy se tak z doslova nekonečné spirály dostanete ven, a hlavně se vám uleví. A to i po finanční stránce, jelikož sloučená částka a hlavně splátky jsou v mnoha případech mnohem nižší, a tak vám bude z vašeho osobního nebo rodinného rozpočtu zůstávat mnohem více peněz, než tomu bylo dříve. Takto sloučit lze doslova jakýkoliv úvěr, a to jak spotřebitelský, tak třeba úvěr na kreditní kartě, popřípadě i kontokorent. Samozřejmě jak od bank, tak od nebankovních společností. Záleží na tom, co se týká hlavně vás samotných.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =