Medaile jako z olympiády

Pořádáte sportovní akci, na jejímž konci chcete ty nejlepší odměnit medailí? Kde ji ale sehnat? Využijte služeb grafického studia, které vám zhotoví výrobek podle vašich individuálních požadavků. Umí také pamětní mince, plakety, odznaky, spony na kravaty, manžetové knoflíčky, kovové přívěsky, řády a vyznamenání.

Nechte si vyrobit originální medaile

O kvalitě medailí z grafického a ryteckého studia mluví fakt, že si u něho objednává zboží Olympijský výbor a další sportovní svazy a kluby. Co se týká ostatních upomínkových předmětů, mezi stálé zákazníky patří také Prezidentská kancelář, Vláda ČR, Ministerstvo obrany ČR a Ministerstvo zdravotnictví ČR.

Výroba medailí se realizuje na základě vámi zaslaného námětu nebo vlastních návrhů. Není problém vyrobit medaili z loga či fotky. Jakmile studio odsouhlasený návrh graficky zpracuje, odešle vám jeho výslednou podobu ke schválení. Poté dojde k samotné ražbě, galvanizaci, na vyžádání provedení patiny. Na závěr je medaile opatřena stuhou a už jen čeká na svého budoucího majitele.

Jak vyjádřit poděkování a uznání

Pamětní plakety a mince se nejčastěji předávají při nejrůznějších významných oslavách výročí. Jedná se zejména o akce firem, obcí a státních institucí. Jsou také vhodnou formou, jak poděkovat svým obchodním partnerům za dlouhodobou spolupráci. Pamětní mince jsou uloženy v luxusní krabičce nebo v čiré kapsli.

Doplňkový sortiment k upomínkovým předmětům

Jak již bylo řečeno, pamětní plakety a mince se většinou darují v elegantní krabičce. Na výběr máte široký sortiment ručně vyráběných a standardních kazet různých velikostí. Ty pojmou jednu i více pamětních medailí, mincí a plaket. Výsledek je pak skutečně efektní, obzvláště pokud je kazeta vystlána sametem. Vy tak dáte dostatečně najevo, jak si obdarovávaného vážíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × four =