Mobilní jeřáb nemusíte kupovat, stačí si ho pronajmout!

Pomocí jeřábu si usnadní mnoho průmyslových, dopravních i stavebních firem spoustu práce. Tento stroj mohou využít i stěhovací společnosti a armáda. Náklady na jeho pořízení jsou jistě vysoké, ale naštěstí si ho mohou podnikatelské subjekty pronajmout, anebo koupit starší modely.

Dopravní stroj patří ke zdvihadlům a dokáže přemístit a zdvihnout extra těžká břemena, většinou díky kladnici na hádku na laně. V těžkém průmyslu, ale i ve stavebnictví je neocenitelným pomocníkem. Vždyť bez něj by se nedaly mnohé předměty dopravit na určené místo.

K čemu použít mobilní jeřáb?

Nelze pochybovat o tom, že je mobilní jeřáb nepostradatelným parťákem v nejrůznějších oborech průmyslu. Může být kolový i pásový. Využívají ho firmy automobilového průmyslu, armáda, stěhovací a stavební společnosti. Existuje nespočet situací, kdy se bez něj nelze obejít. Mobilní jeřáby dokážou přemístit železné konstrukce, materiál, břemena s vysokou zátěží skoro s lehkostí. Existuje hned několik druhů jeřábů, které poslouží v případě přenesení věcí různé váhy. Je zbytečné si objednávat stroj, který utáhne mnoho, když postačí jeřáb s nižší kvalifikací.

Zkuste jeřáby Valla Pick & Carry

Pokud se pohybujete v odvětví těžkého průmyslu, určitě vás zaujmou mobilní jeřáby Valla Pick & Carry. Jedná se o pojízdné stroje bez podpěr, a proto se můžete spolehnout na jejich rychlý pohyb a ovladatelnost i v místech, kde se špatně pohybuje. Můžete vybírat z modelů, které udrží rozličnou nosnost, jedná se o břemena od 2 do 90 tun. Dalšími výhodami jsou přesné a citlivé řízení, šetrnost k životnímu prostředí díky pohánění baterií a bezpečnost. Například mobilní jeřáb Valla 400 E si poradí s břemeny do 40 000 kg. Jeho hmotnost je 30 000 kg a výška 10 m. Je k dostání s dieslovým motorem či tichým elektromotorem, což se rovná nulovým emisím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 12 =