Moderní venkovní reklama v podobě vlajky na stožáru

Jak na sebe a svou firmu nebo pořádanou akci co nejlépe upozornit? Plakáty a billboardy nejsou jedinou možností v exteriéru. Zkuste poutavou a dobře z dálky viditelnou reklamní vlajku na vysokém stožáru. Ta zaručí, že vás nikdo nepřehlédne a budete vidět zdaleka. Jistě jste se už s takovými vlajkami setkali, například u větších nákupních center, u firem v blízkosti silnic, autobazarů, benzinových pump i dalších místech. Vlající reklamní vlajky na sebe skvěle upozorní a jsou výbornou alternativou billboardů.

Kvalita reklamní vlajky je klíčová

vlajkyNavigujte zákazníky až k vám, pomozte jim se zorientovat a snadněji vás najít. Podoba a velikost takových reklamních vlajek může být různá, stejně jako výška stožáru, na kterém je upevněna. Vlajka by měla být nejen dobře vymyšlena, ale také zhotovena, aby byly barvy jasné, nebledly, materiál vlajky byl pevný a kvalitní, a aby vlajka dlouho vydržela. To není jen tak. Firma vlajky24.cz má s výrobou vlajek v podobě účinné reklamy dlouhou zkušenost a tiskne na kvalitní polyesterové materiály různé gramáže vhodné pro nejrůznější účely. Kromě velkých vlajek na stožárech vyrábí menší vlaječky na ploty, budovy nebo na stoly.

Menší vlajky na prutech

Vlajky nemusí být ale pouze na vysokých vlajkových stožárech. Menší a mobilnější jsou konstrukce na prutech. Tyto pruty jsou vytvořeny tak, aby byly stabilní a přitom ohebné a nepoškodili se větrem a další nepřízní počasí. Díky rotaci a základně se taková vlajka natáčí po směru větru a nehrozí tak její poničení. Pokud ale chcete být vidět opravdu z dálky, je vlajka na stožáru vhodnější.

Doplňte své marketingové aktivity vlajkami

Reklamní vlajky jsou dnes nezbytným doplňkem marketingových aktivit. Jsou cenově přijatelné, mají široké možnosti využití. Hodí se i na výstavy a veletrhy, prezentace firem a sportovní události. I města ráda upozorňují na své aktuální akce pomocí těchto vlajek na vlajkových stožárech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 5 =