Moderní vybavení kanceláře: Inovativní stolní držák Fiber Mounts F80

Drzak-monitoru-tv-na-stul-edbak-sv30Skvěle vybavená kancelář je vizitkou moderní fungující firmy. Samozřejmost dnes představuje výpočetní technika, bez níž se žádná společnost neobejde. Typické jsou hlavně počítače, monitory a v neposlední řadě nábytek a nejrůznější doplňky. Zaměstnanci by se měli v práci cítit co možná nejlépe, aby jejich činnost přinášela co největší užitek. Důraz je třeba klást na jejich správné sezení a úhel pohledu na monitor počítače. Ten zajišťuje zejména jeho správné ukotvení. V mnohých kancelářských prostorách najdeme obrazovky postavené na pracovních stolech, což rozhodně není optimální. Zaměstnanci se musí hrbit a i sebelepší křesla situaci nezachrání. Výjimkou není ani ukotvení do zdi, které je ale nepraktické, jelikož někdy může být zapotřebí stůl přemístit na jiné místo. Nejvhodnější je tedy uchycení monitoru na držáku připevněném přímo v desce pracovního stolu. Naším tipem je stolní držák na monitory Fiber Mounts F80, který si představíme podrobněji.

Pohodlné nastavení úhlu

drzak-tvVelkou výhodou tohoto modelu je především maximální flexibilita. Obrazovku lze otočit do stran dle potřeby a také nahoru až o 50° a dolů o 30°. Pohodlné je i nastavení vzdálenosti od uchycení. To je u mnohých jiných modelu konstantní, což bohužel zapříčiňuje jejich nevhodnou polohu. Korigovat si budete moci i rovinu monitoru, a to naprosto jednoduše. Ať už máte obrazovku uchycenou vertikálně, nebo horizontálně, můžete se spolehnout na absenci viditelnosti jakýchkoli kabelů. Právě ony často kazí celkový dojem z celého pracovního prostředí. Stávají se i příčinou nepříjemných nehod spojených s tím, že o ně člověk zavadí a převrhne počítač.

Stylové elegantní provedení

drzak-tv

Důležitou roli hraje u kvalitního stojanu také jeho vzhled. Stylová černá barva zmiňovaného modelu je do kanceláře ideální. Dokonale ladí k počítačům, monitorům a ostatnímu vybavení. Kancelářský držák je už na první pohled zajímavý svým kloubovým provedením. Úhel jeho náklonu můžete v podstatě jakkoli změnit dle potřeby, takže mohou všechny obrazovky uchycené v těchto stojanech vypadat stejně.

Využití najde kdekoli

stolni-drzak-monitoru-do-kancelare-Fiber-Mounts-MC628Model Fiber Mounts F80 není určen pouze pro kancelářské účely. Většinou je ale právě pro firemní kanceláře žádán a jeho obliba stále stoupá. Kompletní nabídka stolních držáků na monitory eshopu drzakyastolky.cz uvádí spousty vlastností jednotlivých držáků a možnost jejich umístění. Tento model je naprosto univerzální a své místo si najde třeba i ve zdravotnických zařízeních a ve školách, kde se stává nedílnou součástí učeben výpočetní techniky. Výborně se hodí i pro call centra, v nichž jsou počítače taktéž v každodenní permanenci. Zapomenout nelze ani na IT pracoviště, kde se musí k jednomu stolu ukotvit i více monitorů zároveň.

Maximální odolnost i při velkém vytížení

Drzak-monitoru-tv-na-stul-Fiber-Novelty-ET11Mnohé firmy využívají IT technologii v podstatě neustále. U nepřetržitého provozu se předpokládá vysoká frekvence práce na počítačích a nutnost jejich opětovného natáčení na stranu. Především v nejrůznějších designových studiích a projekčních kancelářích je zapotřebí obrazovku naklonit k zákazníkovi, který na ní uvidí model své koupelny, pokoje anebo čehokoli jiného. Stolní držák Fiber Mounts F80 bez problémů vydrží i neustálou zátěž, a to díky preciznímu provedení plynového pístu. Jeho práce je dokonalá a budete se moci spolehnout na to, že píst se prostě a jednoduše nezničí. Umístit do držáku můžete televize či monitory s maximální hmotností 6,5 kg. Podporuje standardy VESA, a to ve variantách 75×75 a 100×100. Konstrukce je bytelná a maximálně pevná. Akční nabídka stolních držáků na monitory nabízí i zajímavé slevy. Při nákupu 2 a více kusů navíc dosáhnete na zajímavé slevy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 2 =