Moje zkušenosti s autobazarem AAA Auto

Jsem hrdým majitelem vozu Citroen C4. Jde o poměrně nový vůz, který jsem však zakoupil jako ojetý s 50 000 km. Vzhledem k tomu, že se mi podařil velice zajímavý kup v jednom z nejznámějších bazarů v České republice, rozhodl jsem se podělit se s ostatními o dosti kladnou zkušenost.

Jak asi všichni správné tušíte, zakoupil jsem automobil u společnosti AAA Auto. Mile mě překvapil hlavně široký vozový park, na nějž navazovala i milá a znalá obsluha. Nemám na mysli jenom prodejce, ale také přivolaného mechanika.

aaaautoCitroenC4Můj nákup krok za krokem

Vše to začalo potřebou vyměnit starý rodinný vozový park. Vzhledem k tomu, že jsem v našich regionálních bazarech nic nesehnal, rozhodl jsem se vydat do Prahy, konkrétně do AAA Auto. Tuto volbu jsem provedl na základě mnohých pozitivních referencí.

Vůz jsem si našel v podstatě obratem, navíc mě překvapilo několik poměrně zajímavých fakt.

· AAA Auto nabízí více, jak 8 000 vozů

· Poskytnutá garance na mechanický stav na dva roky

· Nejnižší cena na trhu

· Předvedení vozu přímo doma

· Certifikát kvality

To jsou zkušenosti, jež jsem skutečně prožil, takže vím, o čem mluvím. Mimo to mě neminula ani dlouhá testovací jízda a důkladná kontrola najetých kilometrů.

Zakupte si ojetinu v AAA Auto

O celý proces se staral i velice milý prodejce. Ten mi zároveň s nákupem nabídl přijatelné financování, vzhledem k tomu, že jsem volil automobil nad mé peněžní možnosti.

S čistým svědomím tak mohu tvrdit, že jsem se stal dalším z 1 600 000 spokojených zákazníků. No uznejte sami, kdo vám nabídne kromě výše zmíněného ještě doživotní záruku na legální původ vozu? V tomto ohledu jsem nestrádal ani na malý okamžik.

Pakliže nevěříte mým slovům, zastavte se v některé z poboček a přesvědčte se o tom sami. Za mě mohu tvrdit, že zkušenosti s autobazarem AAA Auto jsou více, než nadstandardní.