Montované domy dle vašich představ

montovane-drevostavbyZázemí v podobě rodinného domu. Sen každého člověka, který chce vlastnit něco svého, dopřát si dostatečný životní prostor a nízké náklady na provoz domácnosti. Patříte-li k naprostým laikům v této oblasti a je-li vaší jedinou cestou výstavba objektu na klíč, dbejte na výběr zkušeného odborníka.

Tím je společnost ALFAHAUS tvořící montované dřevostavby dle náročných požadavků budoucích majitelů.

Jaké jsou přednosti nízkoenergetického bydlení?

Montované domy jsou stále vyhledávanější, a to především kvůli své přiměřené pořizovací ceně. Na první pohled se objekty tváří stejně jako klasické zděné budovy. Všechny navíc přináší monoho výhod:

  • Vynikající domácí klima zajištěné příslušnou rekuperací
  • Ochrana před velkým letním horkem
  • Možnost volby stěnového systému
  • Minimální úniky tepla v zimě
  • Dostatečná protipožární ochrana
  • Zdravotně nezávadné bydlení
  • Ekologický model obydlí

Nízkoenergetické domy, od nichž lze očekávat z hlediska prostoru, kvality zpracování a stavebních materiálů jen to nejlepší.

Příjemná je bezpochyby i rychlost výstavby. Profesionální pracovníci zajišťují precizní vyhotovení těch nejmenších detailů. Finální dřevostavby se proto obejdou bez jakýchkoliv dodatečných oprav. Poskytovány jsou komplexní služby od prvopočátečního projektu až po předání stavebního díla.

Montované domy na míru

Společnost ALFAHAUS nabízí zájemcům odlišné projektové domy, které mohou být zhotoveny v provedení EKONOMY či KLASIK. Dlouholetý odborník se specializuje primárně na zakázkovou výrobu. Dodávány jsou montované domy dle konkrétních potřeb. Dokonce i v různém stádiu rozpracovanosti. Někdo zvolí hrubou stavbu, další zase dům k dokončení nebo vše na klíč.

Podlehněte individuální realizaci, nízkým energetickým nákladům a výhodným pořizovacím cenám. Splňte si sen o vlastním obydlí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − 4 =