Montované haly mají rozmanité uplatnění

Spousta živnostníků, výroben, velkoobchodů a dalších společností se neobejde bez prostorného skladu. V minulosti se k uskladnění materiálu a výrobků používaly především klasické zděné budovy. Nicméně trendem posledních let se stávají montované haly, které nachází uplatnění napříč všemi oblastmi průmyslu a podnikání. Za jejich slávou stojí široké spektrum výhod, přičemž v porovnání s tradiční nemovitostí jsou montované haly finančně výhodnější investicí. Realizace výstavby je snadná, rychlá a levná. A v neposlední řadě vás nadchne nenáročnost na údržbu.

Potenciálu montovaných hal využívají živnostníci, sportovci a zemědělci. Dokonce spousta chovatelů koní se rozhodla montovanou halu využít jako jezdecké prostory. Pakliže sháníte společnost, která se orientuje na realizaci těchto hal, dovolujeme si vám představit ryze českou firmu POLAK CZ s.r.o..

Představujeme vám montované haly

Stavba, respektive montáž obloukových hal je naprosto jednoduchá. S jednoduchostí jde ruku v ruce rychlá realizace, tudíž během několika týdnů můžete navážet materiál do skladu. Společnost POLAK CZ s.r.o. svým klientům nabízí montované haly na míru, přičemž se nebrání individuálním změnám vyhovující vašim potřebám a požadavkům.

Čas od času se stane, že se potřebujete přestěhovat z jednoho města do druhého. O montovanou halu nepřijdete, neboť se dá snadno demontovat a přesunout na jiné místo. Investice tedy nebyla rozhodně zbytečná. A výrobce montovaných hal se velice často setkává, že živnostníci rozbíhají své podnikání s menšími skladovými halami, ale po několika měsících jsou prostory nedostačující. Jestliže se dostanete do podobné situace, nemusíte věšet hlavu, protože rozšíření je reálné. Montované skladovací haly disponují také osvětlením a odvětráváním.

Montované haly a jejich využití

montovane-haly-vlamaxAktuálně se montované haly používají krátkodobě i dlouhodobě. Nemusíte se obávat, že by sníh či deštivé počasí halu poničilo, neboť je odolná vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. V následujících řádcích se podíváme, kdo tento druh prostor využívá nejčastěji.

Zemědělci si nemohou montované skladovací haly vynachválit. V zemědělství slouží hned k několika různým účelům, například k uskladnění úrody a krmení (seno a sláma), k ustájení zvířat (od krav až po prasata), ba dokonce k zastřešení zemědělských strojů. Kdyby byla zemědělská technika vystavená špatnému počasí, zkrátilo by to její životnost.

Neoddělitelnou součástí podnikatelských komplexů jsou sladovací a výrobní haly. Spousta firem se neobejde bez dalších zastřešených prostor, které mohou být dokonale nahrazené právě těmi montovanými.

Některé instituce se věnují sportovní oblasti, přičemž jejich útočištěm jsou sportovní haly. Klasické nemovitosti jsou pro sportovní využití poměrně velkou investicí, a proto se tenisové kurty a fotbalová hřiště umisťují právě do montovaných hal. Zastřešení sportovních hřišť umožňuje provozování daného sportu také v zimním či deštivém počasí.

Výše jsme již naťukli, že na chuť obloukovým halám přišli chovatelé koní. V krytých jízdárnách se mohou koně trénovat celoročně.

A závěrem se obloukové haly plní účel menších hangárů, kam se schovávají sportovní a menší letadla.

Za málo peněz hodně muziky

Přesně touto frází bychom mohli charakterizovat montované haly. Vyznačují se minimálními pořizovacími náklady, za které dostanete v poměrně krátkém čase zastřešený prostor využitelný po celý rok. Při výstavbě nejsou žádoucí základy, jako je tomu u klasických zděných staveb. Opět se šetří čas, jehož má každý byznysmen málo. Stavbu provádějí specialisté, kteří mají letitou praxi a pravidelně absolvují potřebné školení.

Možná si říkáte, že to zní příliš dobře, aby to bylo reálné. Můžete s klidným svědomím věřit, že reálné to je. Obloukové haly se pyšní dlouhou životností, neboť jsou obehnané plachtou německé kvality. Výrobce plachet – Heytex – uvádí, že minimální životnost je deset let. Nicméně klienti se sami utvrdili v tom, že drží mnohem déle.

Obloukové haly od firmy POLAK CZ s.r.o.

Jestliže sháníte odbornou společnost, která se specializuje na výrobu a realizaci montovaných hal, doporučujeme společnost POLAK CZ s.r.o.. Na tuzemském trhu působí od roku 1991, přičemž za dobu své existence si vybudovala významné postavení v oblasti výroby a montáže hal. Spousta pozitivních referencí a ohlasů vás utvrdí v tom, že POLAK CZ s.r.o. je ideálním partnerem při stavbě skladových prostorů. Garantuje vám perfektně odvedenou práci a vaši maximální spokojenost s výsledkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 12 =