Na dovolenou nemusíte pouze k moři. Co zkusit Rakousko?

Léto právě začalo, prázdniny se kvapem blíží a možná už také přemýšlíte, jak strávíte letošní dovolenou. Většina lidí v Čechách má letní dovolenou spojenou s pobytem u moře. Ale existují i jiné, možná zajímavější možnosti. Zkusili už jste v létě před třicetistupňovými vedry, rozpálenými ulicemi s tisíci lidí utéct někam, kde je příjemně, klidně, ale ne nudně a kde najdete veškerý komfort, který budete na dovolené potřebovat? Co takhle dovolená v Rakousku?

Nemusíte se bát nudy

Rakousko je země, která nabízí mnoho zajímavostí a rozličných způsobů, jak dovolenou prožít. Poznat můžete mnoho přírodních krás, kulturní bohatství, slavná města v čele s hlavním městem Vídeň, Rakouské Alpy, jejich nejvyšší horu Grossglockner nebo například solná komora Rakousko. Nezapomenutelnou se může stát i například dovolená v Rakousku u jezera. Ať už cestujete sami nebo to má být dovolená v Rakousku s dětmi, jistě vám tato země našich sousedů nabídne mnoho způsobů vyžití.

Procházky nebo náročnější túry po horách, čistá příroda, průzračná jezera, města se známými stavbami a úchvatnou architekturou, pohostinství na vysoké úrovni, typické vídeňské řízky, tyrolské knedlíky, Sachrův dort, dobrá piva a vína… Láká vás to? Tak právě toto je dovolená Rakousko.

A nemusíte jezdit na vlastní pěst

Ačkoli se může zdát, že Rakousko je od nás co by kamenem dohodil a není tedy třeba využívat služeb cestovní kanceláře, několik nezanedbatelných výhod varianta “cestovat s cestovkou” přeci jen má. Už jen ta představa, že se na své dovolené nemusíte o nic starat – cestovka vše zajistí za vás. Jedním z odborníků je například Cestovní kancelář Traveller, která se na Rakousko specializuje již více než 20 let. V cestovní kanceláři Traveller vám doporučí a zajistí vhodnou destinaci, ubytování, tipy na zajímavá místa a v neposlední řadě dostanete důležité informace například o aktuální dopravní situaci, placených úsecích na dálnicích a mnoho dalšího.

Na vás zbývá jen jediné – užít si svoji dovolenou v Rakousku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + eight =