Na lyže do zahraničí

Opravdoví znalci v zimě otevírají náruč lyžovačce, zasněženým stráním nebo bílé stopě. Letos jsou v módě upravené evropské sjezdovky. Ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz si vybere úplně každý.

Pokud vám již chybí pohyb a toužíte relaxovat na bílých sjezdovkách, nezbývá, než se vydat za sněhem do zahraničí. Nepřeberné množství širokých evropských sjezdovek bez dlouhých front u lanovek a vleků, na nichž jsou sněhové podmínky takřka ideální.

Slovensko, Rakousko, Itálie…

slovenskoNe každý český lyžař ví, že pokud si chce dobře zalyžovat a necestovat přitom přes půl Evropy, stačí mu přejet naše východní hranice a zamířit do jednoho z areálů na Slovensku. Slovensko vás uchvátí jedinečnou atmosférou a středisky alpského typu. A pravou, domácí brynzu vám neudělají nikde jinde na světě. Dovolená v sousedním Rakousku vás dostane nejen dlouhými sjezdovkami, ale i několika lanovkami. Rakousko nabízí úžasné ubytování v soukromí nebo rodinných hotelech. Místní speciality jsou neodolatelné. Relax na sjezdovce vám zpestří voňavá káva a velký koblih plněný vanilkovým tvarohem. Itálie – ráj pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Italské svahy lákají nejen nezapomenutelným lyžařským zájezdem, ale také spoustou perfektně upravených tratí pro snowboard, snowparky, stezkami na běžky a další. Po cestě je spousta možností občerstvení a pizza v malých stáncích chutná stejně jako z nejluxusnější restaurace. Centrální Švýcarsko je překrásným místem, které skýtá mnoho přírodních krás i zajímavostí. Lyžování ve Švýcarsku to je sjíždění mnohakilometrových sjezdovek ve stínu strmých alpských vrcholů. Švýcarská horká čokoláda vás zaručeně na sjezdovce zahřeje. Lyžování ve Francii i pro ty nejnáročnější. Francie je charakteristická velkými propojenými areály se stovkami kilometrů sjezdovek a vysokým počtem slunečných dnů. V každém areálu se nachází minimálně jeden snowpark, funpark nebo boardercross. Dovolená ve Francii je skutečná lahůdka i díky gastronomii – výborné sýry a kvalitní vína.

Dovolená nejlepší kvality

Lyžařské zájezdy od desítek pojištěných cestovních kanceláří ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz z pohodlí domova. Porovnejte a vyberte zájezd lahodící vašemu oku. To nejlepší na konec – uzavření cestovní smlouvy přímo u cestovní kanceláře online.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − twelve =