Na plastových oknech a vchodových dveřích nikdy nešetřete

Rekonstrukce nemovitosti či realizace novostavby obnáší spoustu starostí a povinností. V první řadě je nezbytné zajistit stavební materiál a následně vybrat vhodná okna a vchodové dveře. Pakliže se v tomto segmentu neorientujete, nevěšte hlavu, neboť učený z nebe nespadl. V následujících řádcích vám napovíme, jak porozumět neznámé řeči firem specializujících se na výrobu a montáž plastových oken a dveří.

První jednokomorová plastová okna spatřila světlo světa v padesátých letech. Nicméně, od té doby si plastové variace oken prošly značným vývojem. Obrovský boom vypukl v sedmdesátých letech dvacátého století, kdy nastala energetická krize. V té době se začala plastová okna chápat jako způsob, jak ušetřit spotřebu tepelné energie.

Jakého vybrat prodejce?

showroomNa současném trhu působí pestrá škála společností, která se orientuje na výrobu plastových oken. Dokonce by se dalo říci, že je trh nabídkami přesycen a zákazník si může vybírat. Existují různé produktové řady plastových oken, přičemž nejlevnější jsou jednoduché a nepříliš kvalitní modely a nejdražší jsou nadstandardně kvalitní profily. Při výběru byste se měli ohlížet na barevný dekor rámu, kvalitu profilů a výztuh a v neposlední řadě na kování a těsnění. Někteří výrobci umožňují integraci žaluzií a sítí proti hmyzu.

Dovolujeme si vám představit jihlavskou společnost DAFE – PLAST, která disponuje celoroční expozicí svých produktů. Showroom DAFE – PLAST se nachází v Jihlavě a umožňuje potenciálním zákazníkům nahlédnout a vyzkoušet naprosté novinky v oblasti hliníkových a plastových oken a dveří.

Nicméně, produktové portfolio této společnosti je mnohem bohatší. Vedle plastových oken a dveří firma dodává hliníková okna a fasády, střešní okna, solární systémy, garážová vrata a buduje zimní zahrady. Na své si přijde skutečně každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × two =