Fontana - váš dodavatel nápojových automatů

Nápojové automaty do každé firmy

Pitný režim je velmi důležitý a tak by každá solidní firma měla mít pro zaměstnance nápojový program. Některé firmy možná zatím jen uvažují o tom, že by nápojové automaty pro své zaměstnance zavedly. A nejde jen o zaměstnance. Takový nápojový automat je ideální i v případě návštěv, nebo jako občerstvení na porady. Klíčové je umístit výdejníky na vodu do míst, odkud budou dobře dosažitelné pro všechny zaměstnance firmy.

Především bez starostí

Jako firmě vám nápojové automaty přináší mnoho výhod, ale prakticky žádné starosti. O vše se bude starat firma Fontana Watercoolers. Zařídí dovoz plných a odvoz prázdných barelů, a  zajistí také kompletní servis.  Velká síť poboček garantuje, že výdejníky vody budete mít vždy plné a připravené k použití a že na servis nebudete čekat týdny.

Výdejníky na vodovodní řad

Takový výdejník napojený na vodovnodní řad má nesporné výhody. Odpadá starost s objednáváním plných barelů a jejich skladování. Výdejník je napojen na vodovodní řad a za pomocí filtru  odstraňujícího chlór a filtru odstraňujícího nečistoty máte buď osvěžují chladnou vodu, nebo horkou vodu o teplotě ideální na zalití kávy, či čaje.

Office coffee – dopřejte si kávu pro celou kancelář

Co by to bylo za kancelářské ráno, kdyby v offisu nevoněla čerstvá káva. Vařit si však vodu v konvici, kde je silně usazený vodní kámen, je poměrně nechutná záležitost. Pro firmy může být ideální řešení  Office coffe, pomocí kterého připravíte skvělou kávu, cappuccino nebo horkou čokoládu z kvalitních surovin a za použití kvalitní vody Fontana.

Fontana - váš dodavatel nápojových automatůPramenitá voda vždy po ruce

Nápojový specialista společnost Fontana vám zajistí dovoz plných barelů do výdejníků pramenité vody zcela zdarma. Výdejníky vychladí vodu na příjemných 5 stupňů a až vypotřebujete barel, snadno jej vyměníte za nový. Plastové obaly, které se znova plní jsou velmi šetrné k životnímu prostředí.

Prodejní automaty do větších firem

Pokud je vaše firma větší s více zaměstnanci, můžete zařídit na svou provozovnu, ať už pro zaměstnance, tak třeba pro vaše zákazníky prodejní automaty. Výhodou těchto automatů je zejména to, že se zde nápoje připravují jen z kvalitních surovin a také jejich snadná obsluha a údržba. Servis je k dispozici pro celou ČR.

 

Zkrátka a dobře. Pokud jde o dodávku kvalitní vody do vaši firmy, neváhejte kontaktovat firmu Fontana Watercoolers, která se o vše postará a vše zařídí a vy se můžete v klidu věnovat obchodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five − two =