Naučte se malovat! Je to jednoduché

Také obdivujete nádherné obrazy a toužíte po tom, že byste někdy uměli malovat podobně? Není to zase tak složité, jak si mohou mnozí myslet. Ostatně o tom vás může přesvědčit Bob Ross a jeho technika malování a samozřejmě i kurzy, které jsou zaměřeny na každého, kdo se chce stát dokonalým malířem, a to i za jeden jediný den. Ovládnout řadu technik totiž není nijak složité, o čemž se budete moci také sami přesvědčit. Klíčem k tomu je instruktor Pavel Michalica, který se postupy olejomaleb podle Boba Rosse zabývá a své zkušenosti je tak schopen předávat dál, všem zájemcům.

Pro všechny začátečníky

Možná jste si někdy říkali, že malování není pro vás. Díky kurzu se ale přesvědčíte, že to byl velký omyl vašeho života. Kurz olejomalby je totiž určený pro každého, kdo je začátečník a kdo chce ovládnout danou techniku a naučit se malovat třeba tak, jako samotný průkopník Bob Ross. Jak zjistíte na samotném kurzu, není to zase tak složité, jak si mnozí myslí. A to ať už máte v plánu jakékoliv téma.

Držet se nemusíte ale jenom u metody olejomaleb, jelikož certifikovaný instruktor Pavel Michalica vás může provést i dalšími technikami. Mezi tu další, kterou nabídne zájemcům, patří metoda Dry Brush, díky které se naučíte vytvořit třeba i fotorealistický portrét. To vše i v případě, kdy jste byli dlouho přesvědčeni, že nemáte talent. Díky kurzu zjistíte, že to nebyla až tak úplně pravda.

Vše vám bude k dispozici

Na kurz se samozřejmě můžete dostavit i bez jakýchkoliv pomůcek, jelikož všechny vám budou k dispozici na místě. A to včetně barev a plátna. Samozřejmě vše ve špičkové kvalitě, díky čemuž bude i vaše olejomalba na první pohled dokonalá. A tak pokud toužíte po tom namalovat úchvatný obraz, nebo chcete někoho potěšit zajímavým dárkem, je tento kurz rozhodně nejlepší možnou volbou pro každého, kdo miluje umění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + 16 =