Nebuďte otrokem svého dodavatele energií

Dříve měli všichni stejného dodavatele energií a nikdo neřešil, že by tomu mohlo být jinak. Během několika posledních let se však vyrojila řada menších dodavatelů a Češi k nim poměrně ve velkém přechází. Už jste o takové možnosti také uvažovali?

Je dobře, že se další dodavatelé energií objevili. Pomáhají vytvořit konkurenční prostředí, třeba si díky těm menším i větší firmy uvědomí, jak špatně se chovají ke svým zákazníkům. To je ostatně jeden ze dvou hlavních důvodů, proč lidé přecházejí jinam. Tím druhým je cena. Každý chce levný plyn a levnou elektřinu. Najdete je například na https://www.epet.cz/elektrina/.

Ceny jsou rozhodně nižší

Nejen výhodnější cenové podmínky, ale i transparentnost. Lidé si chválí, že přesně vidí, kolik za co platí. Vyúčtování od menších dodavatelů bývá zpravidla transparentní, zákazníci pak konečně začínají chápat, kolik je vlastně jednotlivé položky stojí. Faktura za elektřinu či plyn pro vás nemusí být jen magickou změtí čísel, skutečně jí lze rozumět. Velké společnosti jsou často rády, že jim nerozumíte, pak se totiž ani neodvážíte nic namítat. Takhle by to ale fungovat nemělo.

Přístup je celkově lepší

V tomto duchu se nese celý přístup menších dodavatelů plynu a elektřiny. Zákazníci pro ně nejsou pouhým číslem, mají o ně reálný zájem a starají se o jejich potřeby. Provozují nonstop zákaznické linky a snaží se problémy skutečně řešit.

Změna dodavatele přitom nemusí být složitá. Například u dodavatele Epet stačí poslat informace o spotřebě, na jejímž základě vám připraví nabídku a návrh smlouvy. Vy poté v případě spokojenosti podepíšete smlouvu a plnou moc. Tím je hotovo. Zbytek už zařídí za vás – to je první důkaz toho, jak se o své zákazníky starají.

Láká i vás levná elektřina a levný plyn doplněný o příjemné jednání se zákazníky? Zjistěte více na https://www.epet.cz/plyn/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 2 =