Nechcete si ulehčit předvánoční úklid?

Nebaví vás uklízení nebo na něj nemáte čas? Co kdybyste nechali veškeré starosti s úklidem na profesionálech? Úklidové firmy se postarají o precizní pořádek ve vaší domácnosti, kanceláři, skladu či výrobních prostorách.

Kompletní portfolio služeb

Firmy zajišťují úklid jak v soukromých, tak v komerčních objektech. Můžete je využít nejen k jednorázovému úklidu, ale je možné si domluvit též úklid pravidelný, jehož součástí je hygienický a dezinfekční servis. Úklidové služby nejsou zaměřené pouze na běžné uklízení, nýbrž také na úklid po stavbě, hotelový servis, venkovní úklid a průmyslové čištění.

Profesionální vybavení

Zaměstnanci úklidové firmy jsou pečlivě prověřeni a pravidelně kontrolováni, proto nemusíte mít obavy vpustit je do svých soukromých prostor. Jsou vyškoleni k provedení rychlého a efektivního úklidu k vaší maximální spokojenosti. K tomu používají špičkovou úklidovou techniku, mezi niž patří technologicky vyspělé vysavače, lešticí, zametací, mycí a čisticí stroje. Technologie PuraQleen se postará o dokonalé vyčištění a vyleštění velkých skleněných ploch v exteriéru.

Potřebujete spolehlivě ochránit váš objekt?

Ostraha objektů zahrnuje průmyslové a administrativní budovy, které hlídá fyzicky a kamerovým systémem. Po dohodě je možné sestavit individuální bezpečnostní systém, jehož součástí může být také ochrana osob. Pracovník ostrahy, který je vybaven uniformou či společenským oděvem, je perfektně proškolen v oblasti společenského chování. Jelikož se většinou jedná o první osobu, s níž se návštěvník setká, je mu vlastní vstřícný a ochotný přístup.

Ostraha objektů též zajišťuje evidenci osob a vozidel, správu telefonní ústředny, klíčového hospodářství a ohlašovny požáru. Díky službám na opravdu vysoké úrovni se budete cítit skutečně v bezpečí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =