Neobyčejná dovolená, která vás okouzlí? Rozhodně v Thajsku

Také už máte dost stále stejných dovolených v Evropě, a rádoby exotické destinace typu Turecka nebo Tuniska vás nijak neokouzlili? Potom je čas podívat se na skutečnou exotiku, kterou může být úchvatná dovolená v Thajsku. Dnes už tato země dokáže nabídnout dokonalý komfort, který vyžadují evropští turisté, ale zároveň si stále nechává svou osobitost, která je spojena s místními zvyky, přírodou, ale i památkami. A možností, jak se do této lokality vydat, je cestovní agentura Limes Travel. Právě ta vám nabídne široký výběr termínů a destinací, ale i luxusních hotelových komplexů, díky kterým bude i vaše dovolená nezapomenutelná.

Jaké destinace vás zaručeně okouzlí?

Míst, kam se můžete podívat, je opravdu více než dost. Pokud bychom měli být konkrétní, tak milovníky historie, ale i typického městského života se všemi lákadly zaručeně uspokojí Bangkok. Kdo však místo ruchu vyhledává raději klid, ten by měl rozhodně mířit na některé místní ostrovy, z nichž nejkrásnějším je určitě Phuket. Neméně nádherný je ale i druhý zajímavý ostrov s názvem Koh Tao, nebo ten aktuálně největší, a to Koh Samui. Mnoho zeleně, nádherné skalní útesy, ale i bělostné pláže a dokonale čistá a teplá voda. To je jenom zlomek toho, co tyto, ale i mnohé další ostrovy nabídnout.

Výběr je ještě větší

Nic však nezkazíte ani návštěvou dalších středisek, které jsou připraveny přivítat turisty, kteří touží po skutečné exotice. Patří mezi ně třeba Koh Lanta, Koh Chang, nebo Phi Phi či Krabi. To vše samozřejmě s jistotou dokonalého komfortu a zajištěných služeb od chvíle, kdy nasednete na letadlo, a to v rámci zájezdu objednaného prostřednictvím Limes Travel. A pokud Thajsko stále není tím místem, kam se chcete podívat, nezoufejte. Rozklikněte si seznam destinací a z několika desítek možností si jistě vyberete tu, která pro vás bude opravdu ta pravá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =