Nezávislé porovnání půjček vám pomůže zvolit nejvýhodnější úvěr

Ocitli jste se ve finanční tísni a potřebujete půjčit peníze? Nemáte-li možnost se obrátit na známé či příbuzné, kteří by vám rádi půjčili, nezbude vám zřejmě nic jiného, než zajít za některým z poskytovatelů úvěrů. Možností je celá řada, v tuzemsku nyní půjčky online nabízí několik desítek společností, bankovních i nebankovních. Ke zorientování je ale vždy dobré si nejprve provést porovnání.

Kde porovnat jednotlivé nabídky?

Ke srovnání půjček lze využít internetový portál PůjčkyPorovnání.cz. Jde o web, díky němuž si během pár minut uděláte jasno v tom, jaký typ úvěru a konkrétní společnost pro vás bude nejvýhodnější. Systém porovnává nabídky prakticky všech významných poskytovatelů.

Nebankovní půjčky

Můžete si vybrat bankovní i nebankovní půjčky. V případě nebankovních jde z větší části o takzvané krátkodobé půjčky, kdy vám finanční prostředky poskytnou na dobu v řádech několika týdnů.

Příkladem je půjčka Kredito24. V jejím rámci máte šanci získat až 20.000 Kč, a to na dobu 1 – 30 dní. V případě, že o ni žádáte poprvé, je maximální limit stanovený na 8.500 Kč. Výhodou je, že nemusíte dokládat příjem, stačí jen platný občanský průkaz a fungující osobní bankovní účet, na který vám peníze v případě schválení dojdou. U vybraných poskytovatelů krátkodobých úvěrů příjmy nemusíte dokládat, ovšem je nutné pravdivě informovat o tom, jaké máte pravidelné měsíční výdělky.

Bankovní úvěry a půjčky

Pokud se rozhodnete pro klasické bankovní úvěry, zmíněný portál vám nabízí porovnání takřka všech možností tuzemských bankovních ústavů. V nabídce proto nechybí ani půjčka České spořitelny, jeden z nejoblíbenějších produktů v ČR. Zde máte možnost půjčit si od 20.000 Kč až do 2,5 milionu Kč, a to s dobou splatnosti až 120 měsíců. Je ale samozřejmě nutné dokládat výši příjmu a splnit i další kritéria, jež u krátkodobých půjček nejsou vyžadována.

Díky srovnání půjček získáte nejen větší přehled, ale zároveň se vyvarujete situaci, kdy byste naletěli nějaké podvodné firmě. Snadno si i spočítáte, na kolik peněz vás konkrétní vybraný úvěr vyjde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − 2 =