Nová aplikace vám prozradí, zda jste vyhráli

Společnost Anywhere s.r.o. vyvinula novou mobilní aplikaci pro loterijní společnost Sazka. Díky ní si můžete ihned po slosování zkontrolovat, zda jste se stali jedním ze šťastných výherců her, které Sazka provozuje. Jedná se o hry Sportka, Šťastných 10, Keno, Kostky, Euromiliony aj. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS.

Aplikace Sazka potěší nejednoho sázkaře

Anywhere s.r.o. můžeme znát díky jeho předešlým úspěšným počinům na poli vývoje mobilních aplikací. Za zmínku stojí aplikace Adamaap, díky které si může vytvořit svou vlastní aplikaci téměř kdokoliv. Ale zpět k aplikaci pro Sazku. Aplikace si hned první měsíc našla spoustu uživatelů, za první měsíc se dočkala přes 100 000 stažení, což ji řadí na 3. místo nejstahovanějších aplikací na Google Play.

Díky tomuto úspěchu projevily o aplikaci zájem i konkurenční sázkové společnosti, jejich zájmu se vůbec nedivím. Co všechno aplikace pro Sazku umožňuje? Je toho dost. Samozřejmostí je kontrola vašeho tiketu. Sázenku můžete do aplikace zadat ručně, nebo jednodušeji pomocí fotoaparátu ji do aplikace načíst. Poté systém ihned zkontroluje, zda jste měli štěstí a vyhráli. Krom toho si stávající sázenku můžete uložit a vytvořit si tak vlastní archiv.

V aplikaci si můžete vyhledat i výsledky dřívějších losování, nebo pokud jste nováček v sázení, přečíst si stručný popis konkrétní sázkařské hry. Pro nerozhodné je připraven generátor náhodných čísel a pro statistiky i přehled nejčastěji tažených čísel. Aplikace je k dispozici zdarma. K jejímu použití je třeba být připojen k internetu. Více informací o aplikaci se dozvíte na mateřských stránkách společnosti www.anywhere.cz.

Anywhere s.r.o. – přední vývojář mobilních aplikací

Společnost Anywhere s.r.o. patří k předním vývojářům mobilních aplikací na OS Andoid, iOS, ale i Windows Phone. Na trhu působí 18 let a za tu dobu vybudovala vlastní vývojové centrum, autorizované školící středisko a stala se poskytovatelem služeb Apple Authorised Training Centre a Apple Authorized Systems Integrator. V současné době zaměstnává 60 pracovníků, s jejichž prací bylo spokojeno na 700 klientů.

Možná ani nevíte, že právě vaše oblíbená appka pochází z dílny těchto vývojářů. Anywhere s.r.o. vytvořilo mobilní aplikace i pro nadnárodní firmy jako jsou Tesco, OBI, Globus, ING a další. Ale i oficiální aplikace Českého olympijského výboru z letos proběhlé olympiády v ruském Soči pochází z dílny téhle pražské společnosti, stejně tak aplikace Tipsport Extraliga, která se stala mobilní aplikací roku 2013. Všechny aplikace od Anywhere naleznete zde.

Adamapp

Ve výčtu aplikací jsem záměrně neuvedl aplikaci Adamaap, zkráceně ADAM. Tahle appka je určena všem, kteří touží po své vlastní mobilní aplikaci, ale sami si ji neumí vytvořit a na zaplacení vývojářů nemají finanční prostředky. Pomocí tohoto nástroje zvládne vytvoření vlastní aplikace každý. Přivítá vás jednoduché prostředí, ve kterém si sami editujete obsah a výsledek vidíte hned na maketě mobilního telefonu. Jednoduché a účelné. Než se ale do vývoje vlastní aplikace pustíte, zamyslete se, jaké výhody nám vlastní mobilní aplikace přinese. Především je to úspora peněz, protože si ji vytvoříte zcela zdarma. Taky vám do její tvorby nebude nikdo mluvit, v appce budete mít jen to, co sami chcete. Nezanedbatelný je především neustálý kontakt s koncovými uživateli, díky push zprávám je můžete jednoduše informovat o novinkách, či probíhajících akcích. Nemluvím o tom, že na mobilu je pohodlnější přeletět novinky pomocí aplikace, než stahovat zbytečné megabajty přes internetové stránky. A mít vlastní aplikaci přidává na serióznosti stránek, i když se najdou desítky škarohlídů, kteří jsou schopni aplikaci hned odsoudit.

A že takhle vytvořená aplikace funguje? Přesvědčit se můžete sami na stránce Adam Family, kde jsou uvedeni všichni spokojení uživatelé tohoto skvělého nástroje na tvorbu vlastních aplikací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − four =