Nové byty na Smíchově jsou stále v nabídce

Při hledání nového bydlení je mezi lidmi už tradičně největší zájem o byty v Praze. Není divu, roli hrají atraktivita prostředí, vynikající občanská vybavenost a také dopravní dostupnost. Je pravdou, že se jedná o drahé bydlení, ovšem prvotní investice se do budoucna může náramně zhodnotit. V současné době jsou k dispozici byty hned v několika projektech. Jedním z nejzajímavějších z nich je Vila Hřebenka.

Hřebenka poskytne bydlení přímo v centru Prahy

Jedná se o nové byty na Smíchově. Tedy v lokalitě, která je přímo ideální k bydlení, pokud máte rádi úzký kontakt s centrem velkoměsta, zároveň ale požadujete i výbornou dopravní dostupnost, a to nejen vlastním vozidlem, ale i hromadnou dopravou.

Pokud jde o nové byty Praha 5 v rámci zmíněného projektu, kousek od vily se nachází vše, co k běžnému životu potřebujete. Pár minut to máte na metro, díky čemuž se hravě dostanete do zbylých částí Prahy, aniž byste na cestě strávili půl dne. V blízkosti vašeho budoucího bytu se nachází i populární obchodní centrum Nový Smíchov, kam se dá zajet na drobné i větší nákupy. Pokud máte rodinu, pak vaše děti budou moci navštěvovat školu, jež se nachází v těsném sousedství Hřebenky. Samozřejmostí je i nespočet restaurací a barů v okolí vily.

Z nového bytu se snadno dostanete i za rozmanitou zábavou. Ve zmíněném obchodním centru je kupříkladu velké multikino. Máte-li ve svém volném čase rádi spíše klid, můžete se vydat na procházky po smíchovských parcích, daleko to není třeba ani na Petřín.

Dispoziční řešení bytů

Byty v rámci projektu mají dispozice od 2+kk po 4+kk, takže si vybere každý. Jedná se moderně řešenou stavbu. Byty jsou dostatečně prostorné, prim hraje světlo a praktičnost. V rámci koupě získáte i parkovací stání, součástí každé nemovitosti je i balkon, potažmo rozlehlá terasa. Zmíněná nabídka bytů na Smíchově je od společnosti Fineo bydlení, jež se řadí ke zkušeným developerům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 20 =