Nový Citroën bude vaší garáži slušet

Uvažujete o obměně vašeho vozového parku a nevíte, jakou značku nového vozu zvolit? Naším tipem je některý z nových modelů značky Citroën. Tento známý francouzský výrobce nabízí krásná auta, jež se vyznačují nadčasovým designem, vysokou kvalitou a komfortem, který budete při jízdě mít. V následujících řádcích doporučíme osobní i užitkové vozy figurující v nabídce společnosti C – CAR Svoboda.

Užívejte si skvělého pocitu z jízdy

Jestliže uvažujete spíše o malém automobilu, který je optimální pro každodenní ježdění či pro nákupy, můžete zvolit Citroën C1. Kompaktní rozměry, skvělá výbava včetně 6 airbagů, důmyslný systém ASR pomáhající při rozjezdu do svahu a mnohé další skvělé funkce vám maximálně zpříjemní jízdu. Z rodinných vozů značky Citroën je výbornou volbou Citroën C4 Picasso. Jeho hlavními devízami jsou nejen luxusní interiér, ale i důmyslné systémy ESP, ASR, ABS, EBD a EBA. Upozornit bychom měli i na samočinnou aktivaci výstražných světlometů a jiné funkce. Z ostatních osobních vozů jmenujme ještě kompletně elektrický model Citroën C-Zero.

Převezte pohodlně cokoli

Z užitkových automobilů vybíráme automobil ideální pro menší firmy a živnostníky Citroën Berlingo nabízející objem nákladového prostoru 3,7 m3. Samozřejmostí jsou u něj systémy ABS, EBD a EBA. Vaším spolehlivým pracovním partnerem se může stát i Citroën Jumper. Tato dodávka nabízí užitkový prostor o objemu až 17 m3. Do nádrže se vleze 90 litrů paliva, takže je vynikající i na delší jízdy.

Spolehněte se i na servis

citroen-kralupyVelmi důležitý je nejen výhodný nákup vozu, ale i jeho servis. Citroën Praha nabízí v podobě dealerství C – CAR Svoboda v Kralupech nad Vltavou, jež zahájilo svůj provoz již v roce 2003, kompletní služby týkající se vozů této značky. Vybrat si můžete z nabídky nových a ojetých aut. K dispozici jsou zde i veškeré náhradní díly a servis vozů, při jehož realizaci si můžete odpočinout v posezení s občerstvením a televizorem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + twenty =