O repasované servery je v České republice obrovský zájem

Dávno jsou pryč doby, kdy se na repasovanou výpočetní techniku nahlíželo přes prsty. V současné době je zájem o repasované herní notebooky a počítače, stejně tak i o servery, přičemž důvod je jednoznačný. Cena je v porovnání s novými modely mnohem nižší, a tím pádem si můžete pořídit namísto jednoho serveru hned dva. Co znamená, když je server repasovaný? Je to pro vás určité omezení?

Především začínající podniky se snaží ušetřit co nejvíce peněz. Výpočetní technika je poměrně nákladnou záležitostí, a tak se jako levná alternativa nabízí repasované produkty. V podstatě se jedná o již používané věci, které však prošly kontrolou, testováním a renovací, a pak byly opět uvedeny na trh. Nemusíte se bát, že by vám repasované servery během pár měsíců odešly. I na ně máte záruku. Pokud tedy nastane problém, stačí se na prodejce obrátit a on vám ho pomůže vyřešit.

Vysoká konfigurace za přijatelnou cenu

Jestliže máte na servery vysoké požadavky, ovšem cena je pro vás překážkou, není nic jednoduššího než nahlédnout do nabídky repasovaných produktů. Zájem o ně mají nejen freelanceři a začínající podnikatelé, ale i středně velké firmy a poskytovatelé aplikací.

Prodejce repasovaných serverů vykoupí od firem, které obnovují výpočetní techniku, funkční servery. Zkontroluje jejich stav, vymění potřebné součástky, provede testování výkonu a funkčnosti, a potom pustí servery opět do prodeje, ale za zlomek ceny.

Repasovaný server od HP

Oblíbenosti se těší repasovaný server HP, neboť právě značka HP má na poli s výpočetní technikou významné postavení. Poměrně široký sortiment repasovaných serverů má v nabídce internetový obchod Czech Server. Jeho produkty pocházejí většinou jen od českých firem. Samozřejmostí je záruka po dobu 12 měsíců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 5 =