Ochrana, kvalita i zajímavý design – to nabízí Red Dingo psům a jejich majitelům

Jste-li majitelem psa, měli byste pro něho chtít samozřejmě jen to nejlepší, aby si spolu s vámi mohl užívat života a být vám věrným společníkem. Velkou roli hraje krmivo, zajištění prostoru pro odpočinek, čas, který psovi věnujte a je třeba myslet i na doplňky, které používáte. S jedinečnou nabídkou doplňků pro psy přichází Red Dingo. Co vše je k mání?

obojekŠpičková kvalita a jedinečný design z Austrálie

Red Dingo je australská firma, která se specializuje na výrobu obojků a vodítek pro psy. Jejich výrobky mají oproti ostatním na trhu hned několik nej. Na prvním místě stojí vysoká kvalita. Red Dingo obojky pro psy jsou vyráběny z jemně tkaného nylonu, díky tomu jsou vysoce odolné a vydrží i ve chvíli, kdy se pes pohybuje v nestandardních podmínkách (např. často se koupe, probíhá bahnem apod.). Nylon je navíc lehce omyvatelný. Zašpiněný obojek stačí jen opláchnout vlažnou vodou a je opět krásně čistý. Kromě nylonu vyrábí Red Dingo obojky z kůže či neoprenu.

Skvěle padnou a ochrání!

Nad ostatními vynikají tyto obojky pro psy designem. Mohou se pochlubit originálními motivy kostiček, puntíků, hvězdiček a dalších. Pro náročné jsou tu obojky například s designem snake eyes (hadí oči), lebek či anglické vlajky. Obojky jsou k dostání ve třech základních velikostech: malé, střední a velké. U všech je možné regulovat délku. Některé obojky jsou stahovací. U Red Dingo myslí na maximální ochranu – proto mají obojky reflexní prvky.

Vodítka s patentovanou technologií

Specialitou značky jsou i vodítka pro psy. Při jejich výrobě bylo opět vsazeno na super odolný nylon v kombinaci s polyesterovou páskou, která slouží spíše jako ozdobný prvek. Díky tomu je možné vodítko designově zkombinovat s obojkem. Vodítka mají nastavitelnou délku (obvykle v rozpětí 1,0 – 1,8m) a jsou vybavena karabinami s patentovanou technologií. Nemusíte mít strach, že by se pes z vodítka „utrhl“.

Pokud máte rádi kvalitu a styl, podívejte se na kompletní nabídku Red Dingo. Najdete ji například na mujmazlik.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + six =