Odvoz suti svěřte profesionálům!

Stavíte či rekonstruujete? Pak zřejmě čelíte nemalému množství suti a těžko využitelného odpadu. Co s ním? Povolejte profesionály, kteří ji odvezou a ekologicky zneškodní.

Kdo by se chtěl dívat na haldy suti? Která navíc pro fyzickou osobu nemá téměř žádné využití. To ovšem neznamená, že není zpracovatelná. Specializované firmy ji sbírají a používají k výrobě dalšího stavebního materiálu. To však není jediný důvod, proč byste likvidaci odpadu měli svěřit profesionálům.

Bez potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění

Víte třeba, že bez potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění je jak v případě novostavby, tak i rekonstrukce podmínkou souhlasného kolaudačního rozhodnutí ze strany stavebního úřadu? Bez něj stavba zkrátka nebude zkolaudovaná! Proto si veškerý odpad ze stavby nechte odvézt profesionální firmou, jež vám potřebný dokument vydá.

Odvoz suti a dovoz stavebního materiálu

Jednou z nich je společnost Autodoprava Marka Vejšického, jež se už od roku 1992 specializuje na nejenom odvoz suti a odpadu, ale i dovoz stavebního materiálu všeho druhu, tedy písku, štěrku i betonu. Co tedy nechcete mít na očích, toho vás zbaví, a čeho se vám naopak na stavbě nedostává, vám naopak přiveze. Praktické, že?

Do hodiny a půl budete mít odpad z očí

Zaměstnanci společnosti navíc pracují opravdu rychle. Obyvatele Prahy odpadu zbaví do hodiny a půl po přijetí objednávky! Mimopražští si počkají o něco déle, ale i tak se brzy dočkají. A nezbaví je jen odpadu ze stavby, ale z vyklizených sklepů a zahrad. Odpadu živnostenského i komunálního. Součástí služeb ovšem jsou i zemní práce, demolice a likvidace eternitu.

Odpadu se zbavte co nejdříve

Společnost samozřejmě disponuje veškerým oprávněním daným legislativou, nakládání s odpady pečlivě eviduje a objednateli poskytne výše zmíněné potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění. Bez něj nebudete oprávněni stavbu užívat. Tak neváhejte. Čím dříve se ho zbavíte, tím lépe pro vás i krajinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × five =