Opravdu prestižní firemní adresa? Co pražská Palmovka?

Zvažujete pro své podnikání pronájem nějakých prestižních komerčních prostor? Pak zbystřete! Máme pro vás totiž jedinečný tip. Jím je unikátní projekt Palmovka Open Park z pera společnosti Metrostav Development, jenž dokonce zvítězil v prestižní soutěži Best of Realty 2018. 

Start up, coworking, showroom nábytku, reprezentativní kanceláře, vinotéka, nebo třeba klientské centrum pojišťovny. Zkrátka komerční prostory všeho druhu, to je jen nástin podnikatelských aktivit a činností, jež co nevidět bude možné v unikátním komplexu provozovat. Spolu s řadou dalších s výjimkou gastro provozů, na něž objekt není přizpůsoben. Zato jsou ale v projektu k dispozici retailové prostory, které jsou ve fázi shell and core. 

Tři unikátní projekty

Pod hlavičkou Palmovka Open Park má přední developerská společnost Metrostav Development v současné době hned tři projekty, ať již se jedná o Palmovka Open Park 0, Palmovka Open Park 3 a Palmovka Open Park 4. Pojďme si je představit.

Palmovka Open Park 0

Projekt Palmovka Open Park 0 představuje unikátní průmyslovou halu o rozloze 1 897 m² z pera předního architektonického studia Aulík Fišer architekti. Ideální prostory pro showroomy všeho druhu.

Palmovka Open Park 3

Ještě více prostoru budete mít k dispozici v budově o rozloze 9 737 m² s více než stovkou parkovacích míst, prosvětleným atriem a střešní terasou se zahradou v rámci projetku Palmovka Open Park 3. Předností tohoto projektu, pod nímž je opět podepsáno již zmíněné architektonické studio, je jeho možnost kombinovat otevřený prostor s uzavřenými kancelářemi, jež se opět vracejí na výsluní.

Palmovka Open Park 4

Neméně unikátní je i poslední z projektů – Palmovka Open Park 4 zahrnující jedinečnou administrativní budovu o ploše neuvěřitelných 13 854 m² kancelářských ploch a 148 parkovacích stání s otevřeným parterem navazujícím na nedaleký park u Libeňského mostu. Jednotlivá patra opět umožňují využití jak otevřených prostor, tak uzavřených kanceláří. 

Vynikající strategická poloha

Hlavní předností všech zmíněných projektů je téměř ideální umístění v pěší vzdálenosti ke stanici metra Palmovka stejně jako snadné napojení, ať již na dálnici D8, či na pražský okruh. Termín dokončení všech zmíněných projektů je naplánován už na duben letošního roku. Více informací najdete přímo na stránkách společnosti Metrostav Development, či pod odkazem pronájem retailových prostor Praha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − 3 =