barové židle

Otvíráte restauraci? Investujte do kvalitního gastro nábytku

S otevřením restaurace je spojena celá řada povinností a starostí. V první řadě je nezbytné sehnat vhodné prostory, potom ještě vybavení, a nakonec se postarat o propagaci, abyste měli vůbec nějakou návštěvnost. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na gastro nábytek, jenž je k dostání v mnoha provedeních.

Současný trh je vskutku rozmanitý a nábytek do restaurace se vyrábí v různých stylech. Chcete mít restauraci zařízenou spíše rustikálně, nebo nadčasově? Preferujete industriální nádech? Vybavení by mělo být kovové, či dřevěné? Všechny dané aspekty byste si měli uvědomit ještě předtím, než vůbec přijdete do obchodu, kde gastro nábytek prodávají.

Co by nemělo v restauraci chybět?

Jestliže se má jednat o klasickou restauraci, určitě potřebujete dostatečně prostorné stoly s židlemi. Rozhodně dávejte ke stolu židle tak, aby se každý návštěvník cítil komfortně, nikoliv stísněně. Židle by měly být pohodlné, aby hosté vydrželi sedět delší dobu. Rozhodně se nevyplácí kupovat levný nábytek v běžných obchodních řetězcích, protože počítejte s tím, že budou jednotlivé kusy nábytku hojně využívány. U těch levnějších alternativ se často stává, že se rozviklají.

Součástí mnoha restaurací je také bar, u něhož se vyjímají barové židle. Usednou na ně především návštěvníci, již nechtějí nic jíst, ale třeba si dát jen kávu či sklenici vína.

Kde nábytek do restaurace koupit?

V případě, že hledáte restaurační nábytek a potrpíte si na precizním zpracování, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti DUBLINO. V její nabídce najdete hotelový a restaurační nábytek ve stylovém provedení. Proměňte tak fádní prostory v elegantní restauraci, která se stane ve vašem městě vyhlášená, a to nejen díky gastronomii, ale také prostředí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 1 =