Penzion Pavlov: Užijte si dovolenou v srdci vinařské oblasti

Krásnou dovolenou nemusíte prožívat pouze v zahraničí někde u moře. I naše země nabízí příjemná místa, kde si lze dokonale odpočinout, poznat nová zákoutí a užít si spoustu zábavy s přáteli a rodinou. Jednou z nejoblíbenějších lokalit je jih Moravy. Oblast, která proslula vinařstvím. Přímo v jejím srdci se nachází obec Pavlov.

Pavlov nabízí dobré podmínky pro dovolenou

Pokud pro letní či třeba podzimní ubytování zvolíte penzion Pavlov, pak vás čekají příjemné chvilky, na které jistě budete rádi a dlouho vzpomínat. Samotné ubytování Pavlov nabízí veškerý komfort, na který jste zvyklí i ze západoevropských zemí. Útulný a dobře vybavený objekt s vlastní restaurací umožňuje získat potřebné zázemí, odkud se můžete každý den vydávat na procházky, vyjížďky na kole za památkami, případně do vinných sklípků, jichž je v této oblasti takřka nepřeberné množství.

Co zajímavého na vás čeká?

Penzion Pavlov slouží jako ideální základna pro výlety s celou rodinou. V okolí Pavlova, jenž je sám považovaný za jedno z hlavních míst vinařství na jihu Moravy, můžete navštívit kupříkladu zříceninu hradu Děvičky, jež se tyčí přímo nad obcí. Nedaleko je pak Novomlýnská nádrž, která každoročně slouží k rekreaci milovníkům plavání, ale i jachtingu a dalších vodních sportů. Po celodenním výletu se jistě rádi vydáte do jednoho z vinných sklepů. V samotné vsi Pavlov se nachází kolem 20 vinařských domů se sklepy.

S rezervací zbytečně neotálejte

Jižní Morava je místem, kam se každým rokem sjíždí lidé z celé země. Letos, kdy nejspíše bude značně regulovaná možnost vyjet na dovolenou do zahraničí, se obec Pavlov stane jedním z nejlepších míst, kam ujet od běžného pracovního shonu, řádně si odpočinout a nabrat síly do dalšího období. Díky rostoucí poptávce je určitě praktické si rezervace a ubytování v Pavlově zajistit co nejdříve, protože kapacity v obci a jejím okolí jsou do značné míry omezené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × three =