Perfektní úklid? Využijte páru!

I když uklízíte třeba několik hodin denně, vaše domácnost je stále plná nečistot. Některé nejsou ani vidět, o to jsou nebezpečnější. Bakterie či plísně dokonce ohrožují váš život. Víte, že stačí jen několik minut a váš domov bude skutečně čistý? Nevěříte? Seznamte se s moderní technikou úklidu pomocí páry.

Proč pára rozhodně ano?

karcherČištění párou poráží všechny ostatní metody na plné čáře, a to z hlediska účinnosti i času, který při úklidu strávíte. Horká pára v první řadě dokáže zničit bakterie, plísně a roztoče, se kterými si čistící přípravky neví rady. Navíc se snadno dostane do jinak těžko přístupných míst. Pokud uklízíte párou, nemusíte používat nic jiného. Pára si hravě poradí s běžnými nečistotami, mastnotou i vodním kamenem.

Kde všude najde využití?

Čištění párou je šetrné. Obavy, že byste párou poškodili povrchy, nejsou na místě. Použít se dá na dlažbu, sklo, keramické obklady, lina i další povrchové materiály. Bez větších problémů uklidíte celou domácnost za podstatně kratší dobu, než při běžném úklidu.

Co si pořídit?

Výkonným pomocníkem pro úklid vaší domácnosti je například SC 1 Premium Floor Kit od Kärcher. Jedná se o kompaktní parní mop, který využijete pro úklid podlahy a dalších míst – perfektně vyčistí i digestoř. Mop Kärcher má podlahovou a také ruční hubici. Je lehký a dá se s ním snadno manipulovat. Účinným doplňkem je tryska na bodový paprsek, díky které vyčistíte nečistoty ve spárách. Práce s mopem Kärcher je rychlá a bezpečná (má dokonce dětskou pojistku a bezpečnostní ventil). Do jeho výbavy dále patří kulatý kartáček či froté potah pro ruční hubici. Je vhodné si k němu dokoupit ještě sadu kruhových mosazných kartáčků, se kterými nemá šanci nečistota v těžko dostupných místech jako je mřížka v pečící troubě, rošt kamen aj. Pokud na mop přiděláte parní trubici pro čištění oken, zvládnete okna dokonale vyčistit během několika minut. Kdy začnete páru využívat vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =