Plastika víček dokáže změnit život k lepšímu

Plastika víček mnoha ženám změnila život k lepšímu. Možná si řeknete, že „pytle“ pod očima nebo převislá víčka přece nejsou zase taková tragédie, a že jsou horší věci na světě. Ano, to jsou. Ale neuspokojivý každodenní pohled do zrcadla kvalitu života a sebevědomí dokáže pořádně snížit. Nehledě na to, že „unavený“ výraz, spolu s tím, že žena často jen kvůli vzhledu očí a jejich okolí vypadá starší, než doopravdy je, jsou řešitelné věci. Na vině je většinou stárnutí a ochabování kůže spolu s prolapsem tukové tkáně pod jemnou kůži očních víček. Proč si nedopřát malé „vylepšení“, když ta možnost tady je?

Problém estetický i zdravotní zároveň

plastikaTyto problémy ale nemusí být jen záležitost estetická. Převislá kůže horních víček zužuje zorné pole, což vede k zhoršení zraku, únavě očí a bolestem hlavy. Svým rozsahem, délkou a cenou je plastika víček poměrně drobným zákrokem, ovšem s velkým efektem. Samotná operace běžný život před, ani po zákroku, nijak významně neomezí a její důsledky jsou v pozitivním slova smyslu pro pacientku revoluční. Ceny za úpravu víček jsou v naší zemi jedny z nejnižších na světě. Podle metody, typu zákroku a pracoviště zaplatíte v průměru 10 000 Kč, může to být více i méně, ale ruku na srdce, taková suma stojí za to, že se budeme cítit následující roky mnohem lépe!

Jak je to s omezeními po zákroku?

Pracovní život omezí plastika víček opravdu minimálně a nemá vliv na výkon většiny profesí s výjimkou těch fyzicky náročných. Ano, je to zásah do organismu. Ale samotný zákrok netrvá dlouho a dokonce již druhý den se můžete vrátit do práce! Samozřejmě je lepší si dopřát den nebo více volno, pokud máte tu možnost, ale nebývá to nutné. Co se týká společenského kontaktu, ten může být několik dní po operaci náročný. Chválit totiž trvá, než se operovaná místa zahojí. Vše ale do 14 dnů odezní a vy se můžete vrhnut do běžného života.

Výsledek, který za to stojí

Po plastice víček tvář znatelně omládne, „rozsvítí se, pohled očí se „otevře“. Důležité je, že se žena začne cítit sebevědoměji a spokojeněji. Zanedbatelné není ani odstranění některých chronických zdravotních potíží, které díky plastice odezní. Díky úpravě víček zlepšíte vzhled, sebevědomí i zdraví, a to za určitou investici opravdu stojí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + 13 =