Plastové pískoviště zabaví děti na dlouhé hodiny

Máte zahradu, nebo alespoň malý prostor u domu? Vaše malé děti určitě ocení pískoviště. A pokud pořídíte moderní plastové od americké firmy Step2, bude multifunkční a dokonce posouží i jako malý bazének, a až děti odrostou, můžete si z něj udělat třeba velký květináč.

Jaké pískoviště pořídit?

Pískoviště by určitě dětem nemělo na zahradě chybět. Určitě si pamatujete, jak jste jako malí trávili čas stavěním hradů, budování tunelů a plácáním báboviček. Tato zábava jen tak neomrzí, navíc podporuje tvořivost. Dnes je nejčastější právě plastové pískoviště, ale musí být vyrobeno z kvalitní plastu, který je pevný, odolný vůči nárazům, stálobarevný a nezávadný, jinak nemá dlouhou životnost. Pískoviště americké výroby u nás prodává společnost StepTwo a jedná se o kvalitní plast, který se snadno udržuje v čistotě, nebledne na sluníčku a nevadí mu ani další rozmary počasí. Kromě pískoviště můžete dětem pořídit i kuchyňku, domeček, prolézačku, skluzavku nebo praktický zahradní nábytek. V nabídce jsou zábavné prvky na zahradu i dovnitř domu.

Pískoviště nebo bazének?

piskovistePlastová pískoviště s pevným dnem se snadno promění v bazének pro ty nejmenší děti, pokud bude parné počasí. Kupujete tak vlastně dva výrobky v jednom! Nechybí ani kryt, který ochrání písek před znečištěním a deštěm v době, kdy si děti nehrají. Slunečník zase poslouží jako ochrana před slunečními paprsky během dětských her. Pískoviště zkrátka přiklopíte víkem a můžete jít, nemusíte se bát znečištění od domácích zvířat ani ničeho dalšího. Chytře vyřešena jsou i sedátka v rozích pískoviště.

Pískoviště s krytem v podobě kraba

Podoba dětského pískoviště od Step2 může být různá. Vyrábějí se malé i větších rozměrů, zajímavých barev i tvarů. Umístit je můžete na zahradu i na terasu. Určitě se vám bude líbit design pískovce, pokud necháte výběr na dětech, určitě vyhraje pískoviště v podobě zvířátka nebo autíčka. Pokud byste chtěli to největší pískoviště s krytem, které je v nabídce, vyberte si podobu kraba, který má klepítka uzpůsobená pohodlnému sezení a vyrábí se v různých barvách. Velkou výhodou je to, že pískoviště obdržíte sestavené, nemusíte nic montovat, jen ho vhodně umístíte, seženete písek, a děti si mohou začít hrát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × three =