Podlahové mycí stroje Hakomatic jsou špička ve svém oboru

Chcete mít dokonalé komerční prostory, či vždy čisté průmyslové haly? Začněte doslova od podlahy! Od toho, že se vám o čištění postarají ty nejlepší podlahové mycí stroje. Společnost Unikont Group je dodavatelem kvalitních strojů Hakomatic. Patří mezi to nejlepší, co se dá v sortimentu podlahových mycích strojů s chodící obsluhou nebo v podlahových mycích strojích se sedící obsluhou pořídit. Německé mycí stroje se hodí zejména pro čištění tvrdých povrchů. Jsou velice snadné na obsluhu a v nabídce jsou k dispozici různé velikosti, lišící se záběrem plochy při mytí i velikostí zásobníků na čistící či odpadní kapalinu po čištění.

Hakomatic patří mezi nejspolehlivější úklidové stroje

Hakomatic-Scrubmaster-B45Úžasnou vlastností strojů výrobce Hako je jejich robustnost spojená s dokonalou konstrukcí a s naprostou spolehlivostí. Kdyby i přesto došlo k závadě, je k dispozici non-stop servis. Takže žádné prostoje a žádná nutnost rychle pořizovat nový stroj. Podlahové mycí stroje zajistí vždy čisté a bezpečné podlahy, či už jde o prostory hypermarketů, velkých obchodních center, kancelářských budov nebo průmyslových hal a skladů.

Podlahové mycí stroje Hako si lze i pronajmout

Nemáte na velkou jednorázovou investici do podlahového mycího stroje? Pronajměte si ho! Společnost Unikont group nabízí k pronájmu velice kvalitní stroj Hako B45. Hodí se pro mytí podlah ve všech průmyslových odvětvích a službách. Stroj má volitelnou kartáčovou hlavu. Nasadit lze šířky 43, 51 nebo 65 cm. Případně hlavu s pracovní šířkou 50 cm a s válcovým kartáčem. Před zápůjčkou budete zaškoleni profesionálem a k dispozici dostanete nové baterie s integrovanou nabíječkou. Pokud si podlahový mycí stroj pronajmete dlouhodobě, máte každých 24 měsíců nárok na výměnu za nový stroj, včetně baterií a příslušenství stroje. A co podlahový mycí stroj Hako B45 zvládne? Jeho mycí výkon je 2000 metrů čtverečních za hodinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =