Podnikání se neobejde bez investic! Kde na ně vzít?

Máte za sebou minimálně jeden úspěšný podnikatelský rok a zvažujete rozšíření svých podnikatelských aktivit? Pak zřejmě přemýšlíte, jak s tím spojené náklady zafinancujete. Poradíme vám.
Podnikatelé to nemají snadné. Obzvláště ti začínající. V první řadě musí přijít s neotřelým nápadem. S něčím, co zaujme a s čím tzv. prorazí. Už to je oříškem samo o sobě. Samotný nápad ovšem nestačí, zapotřebí je zrealizovat jej. Tedy podnikání skutečně rozjet a po prvním měsíci neskončit v mínusu. A co v prvním měsíci – i po prvním roce.

Řadíte se mezi úspěšné podnikatele? Pak zbystřete!

Patříte mezi ty šťastlivce, jimž se to podařilo? Máte náš obdiv. Je hodně podnikatelů, kteří právě v prvním roce podnikání odpadají. Z různých důvodů. Pokud mezi ně nepatříte a naopak vám vaše podnikání vydělává, můžete se směle posunout o stupínek výš. Na řadu tak přichází tzv. expanze, samozřejmě v závislosti na druhu vašich podnikatelských aktivit. Můžete si tak otevřít novou pobočku, investovat do výrobní linky, technologií či nabrat další pracovní sílu. A kde na to vzít peníze? Vezměte si podnikatelskou půjčku.

Ferratum – rychlá půjčka

Skvělým produktem pro úspěšné začínající podnikatele je Ferratum – rychlá půjčka. Je-li váš roční obrat vyšší než 1,2 milionu korun, podnikáte-li déle než jeden rok s trvalým bydlištěm na území České republiky, máte téměř na dosah a bez nutnosti zástavy až 1,3 milionu korun! Cesta k nim je snadná.

O půjčku zažádejte online

Otevřete stránky ferratumbusiness.cz, odkliknete odkaz „požádejte nyní“ (o půjčku), vyplníte jednoduchý formulář a prakticky okamžitě obdržíte konkrétní nabídku v podobě podmínek půjčky a částky, na niž dosáhnete. Pokud vás nabídka osloví, hned následující den vám vypůjčená částka připluje na účet a budete s ní moci začít nakládat. Na splacení půjčky budete mít rok a půl, bez jakýchkoliv sankcí však půjčku budete moci splatit i dříve. Tak neváhejte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + seventeen =