Podzim láká na cesty po evropských metropolích, zima voní exotikou

Únik před velkoměstským ruchem, kancelářskými židlemi, schůzemi, poradami, deadliny, stejně jako ohřátí se v teple během dlouhých zimních večerů je řešitelné s pomocí cestovní kanceláře, jež vás odveze za vašimi sny a představami. Prodloužený víkend v Paříži, Římě nebo Barceloně během sychravých dnů dokáže rozveselit duši i na dlouhé měsíce dopředu. Několikadenní poznávací zájezd pomůže dobít baterky, oprášit znalosti získané ze školy i utužit domácí atmosféru a rozehřát rodinný krb po návratu zpět.

Historické kořeny Evropy prorůstající do moderní turistické doby

Poznávací zájezd Paříž je nezapomenutelným zážitkem doprovázeným slastným požitkem po pár doušcích lahodného šampaňského v typické kavárně či vinném podniku na břehu Seiny. K tomu připočtěme výhled na Eiffelovu věž, návštěvu zámků na Loiře, výpravu za uměním do Louvru umocněnou typickou vůní francouzských baget, sýrů a kávy z příjemné pekárny. Poznávací zájezd Řím připomene dalekou historii, na které se stavěla evropská mocnářství a císařství. Karel IV. by věděl, čím upoutat české turisty, aby na něj nezapomněli ani v Římě.

Poznávací a pobytové zájezdy jsou cenově dostupné mládeži i seniorům

Mezi evropská města, jež určitě stojí za povšimnutí v rámci poznávacího nebo pobytového zájezdu, se řadí Budapešť, Bratislava, Krakov, Berlín, Barcelona a mnohé méně proslulé destinace. Aktivní senioři, zamilované páry i rodiny se zvídavými dětmi nyní mohou využít akčních slev při objednávání podzimních a zimních zájezdů.

Středoamerická exotika láká především během zimních měsíců

Koho více láká exotika a na dovolenou vyráží raději v zimním období, kdy naši zimu střídá parné období vzdálených končin, nechť se nechá inspirovat nabídkou středoamerické mozaiky plné dobrodružství a zkušeností. Guatemala, Mexiko, Kostarika, Panama a Nikaragua po staletí lákaly mořeplavce, dobrodruhy a dnes už i běžné turisty svými tajuplnými pyramidami, slunnými plážemi, korálovými atoly jako stvořenými k potápění. Exotiku spjatou i s končící Kastrovou diktaturou skýtá Kuba – poznávací zájezd v únoru bude tím pravým obdobím pro důkladné seznámení se s tajemstvím dlouho ukrývaných tradic, pohostinnosti a všudypřítomné pohody bez ohledu na podzimní řádění hurikánu Irma. Více se zájemci o konkrétních zájezdech dozvědí na stránkách cestovní agentury Redok http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/kuba/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 17 =