Pojďte konečně rozjet podnikání. Profesionální prodej a výkup nákladních vozidel vám to usnadní

Chcete začít podnikat v autodopravě, ve stavebnictví, v oblasti zahradních realizací či například stěhovacích služeb? To, že nemáte nákladní auto, vás už nemusí brzdit. Dá se koupit kvalitní v autobazaru specializovaném na prodej nákladních vozidel a na jejich výkup.

Mnozí máme představu o svém podnikání, ale chybí nám finanční prostředky do startu. Zejména, pokud k poskytovaným službám potřebujeme nákladní automobil, vůbec nemusí jít o zanedbatelné částky. Nový nákladní vůz je příliš drahý a jeho návratnost je v nedohlednu. Ze začátku podnikání, kdy obracíme v ruce každou korunu, je ideální využít bazarový prodej nákladních vozidel.

Truck Centre Prague nabízí celou škálu nákladních vozů

V sortimentu si vyberete z nákladních vozů do a nad 7,5 tuny. Nechybí sklápěče, tahače návěsů, přívěsy, návěsy, dodávky, autobusy i stavební stroje. Velkou výhodou jsou komplexní služby. Pokud třeba potřebujete prodat svůj starý automobil, máte možnost využít další službu společnosti. Tou je výkup nákladních aut.

Nemáte ani na ojetý nákladní vůz? Půjčte si na něj

Není ničím mimořádným, že nákladní vůz potřebujete, ale chybí vám hotovost. V Truck Centre Prague vám pomohou najít způsob financování jeho nákupu. Ať už jde o úvěr nebo o leasing. Firma je schopna zajistit výhodné úvěrové podmínky. Začínajícím podnikatelům je schopna pomoci sjednat úvěr s ne vyšší než 30% akontací. Firma spolupracuje se všemi leasingovými firmami, které se specializují na užitková a nákladní vozidla.

Nepůjčí vám na auto? Půjčte si auto

Pokud to nevyjde ani s leasingem či úvěrem, stále nemusíte „házet flintu do žita“. Půjčit si lze přímo nákladní auto. Společnost FINANCIAL SYSTEM je specializovanou půjčovnou zaměřenou na krátkodobý a dlouhodobý pronájem nákladních vozů, užitkových vozů i návěsů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =