Pomoc se začátky podnikání

Začínáte podnikat a chcete mít své sídlo na atraktivní adrese? Nebo rovnou budete zakládat společnost s ručením omezením? Pokud se tyto otázky týkají právě vaší osoby, mohlo by vás zajímat, že již na trhu existují společnosti, které se na přesně tyto oblasti specializují. V tomto článku se podíváme na obě problematiky a řekneme si i něco o výhodách, které vám to může jako začínajícímu podnikateli přinést.

Registrační sídlo v Bratislavě

Když začínáte s podnikáním, pravděpodobně nepotřebujete mít vlastní kancelářské prostory, ale musíte uznat, že bude vypadat lépe, když vám bude pošta chodit na prestižní adresu v centru Bratislavy, oproti malé vesnici, kde bydlíte. Zvýší to image a renomé, ale v neposlední řadě i důvěryhodnost – hlavní ulice hlavního města na vizitce opravdu vypadá dobře. Je ale jasné, že začínající podnikatel na pronájem kanceláře v této lokalitě nemůže mít finance, a tak si zde může zřídit pouze registrační sídlo.

Výhody jsou jasné – nízké náklady, odpadnou vám starosti s příjmem pošty, kterou za vás společnost vyřeší a o všem budete emailem informováni. Pokud tedy chcete hned na počátku vašeho byznysu trochu zvýšit svojí prestiž, zřiďte si registrační sídlo v Bratislavě.

Založení firmy

Založit společnost s ručením omezením není zas tak snadný proces, aby to zvládnul každý člověk bez právnického vzdělání. Slušná řádka byrokracie a ve většině případů nekompromisní úředníci, kteří vás při chybě rychle vrátí na začátek. Pokud se s těmito problémy nechcete potýkat, využijte nabídku – spolehlivé zakládání s.r.o. Vše za vás vyřeší někdo jiný, kdo v tom má navíc praxi a vy tak nebudete muset vyhazovat peníze za poplatky, které musíte kvůli chybám platit několikrát. O výhodách zde asi nemá smysl mluvit, protože jsou evidentní a navíc je dnes již standardem zakládání s.r.o. jak v ČR, tak na Slovensku. Proto můžeme založení firmy od companyconsulting.sk jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 2 =