Poradíme, jak a kde vybrat nejlepší dresy pro vybavení sportovního týmu

Když se řekne fotbalový, florbalový, hokejový či nějaký jiný tým, jako první nás napadnou sladěné dresy. Jsou jasným poznávacím znamením týmu, takže je na místě věnovat dostatečnou pozornost nejenom střihu, ale i designu. V článku přinášíme několik tipů, na co se zaměřit, a navíc radu na pořízení vhodné varianty i pro váš tým.

Sladěný tým

Krásný design a hrdost nošení týmových barev jsou v některých týmech doslova poctou. Práce na vzhledovém provedení dresů je poměrně důležitým okamžikem, který bude rozhodovat o prezentaci týmu minimálně po celou jednu sezónu. Řada týmů provádí jednou za čas obměnu a nechá si zhotovit zcela nové dresy s upraveným designem. Na základě toho je možné rozpoznat, o jakou sezónu se jedná, což ocení hlavně skalní fanoušci a sběratelé, kteří se soustředí na daný tým. Ovšem na druhou stranu, když získáte opravdu vyladěný dres, budete ho chtít používat po více sezón.

Dobře padnoucí dres je předpoklad pro úspěch

Neustále rostoucí nároky na kvalitu, střih a funkční provedení si žádají rozšiřující se nabídku. Už dávno se nejedná o jednoduché kousky sportovního oblečení, které vypadají všechny stejně. Dnes je možné zvolit si odpovídající variantu límce. Rozdílné provedení spočívá i v jiných střizích. Fotbalové dresy se navíc skládají i z trenýrek a štulpen. Ty by opět měly ladit k dresům a dotvářet celkový vzhled i praktické vlastnosti pro maximální soustředěnost na výkon.

Výběr na internetu

Volejbalové, motokrosové, fotbalové a hokejové dresy je možné vybrat na internetu. Jednoduše se v týmu shodnete na požadovaném designu a následně ladíte detaily, jako jsou varianta střihu, límce, délka rukávů a podobně. Na základě těchto údajů získáte přibližnou cenovou kalkulaci a zjistíte, kolik za dresy zaplatíte. S vlastním designem dosáhnete vítězství jistě o něco snadněji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × four =