Pořiďte si nový šperk

Na českém trhu vzniká nový e‑shop s kvalitními šperky a bižuterií. Tento internetový obchod naleznete na webových stránkách www.e-sperky.eu.

Majitelem je mladý a nadějný podnikatel, který má možnost ovládnout toto „dámské prostředí“, jedná se o Petra Nováka ze Zlínského kraje. V jeho minulosti nalézáme mnoho úspěšných a zvučných jmen projektů (euroesa.com měla v roce 2011 kolem 2 000 přístupů denně a tlačila se do top deseti nejůspěšnějších herních portálů na česko‑slovenské scéně, 1kontaktni.cz v roce 2013 měla taktéž kolem 2 000 přístupů denně a denně přibývaly stovky nových nabídek práce). Dnes dohlíží na chod internetového obchodu prodejnakol.eu, který zažívá rozkvět v oblasti sportu a cyklistiky.

Internetový obchod se šperky má netradiční začátek prostřednictvím sociálních sítí, kde si buduje budoucí komunitu svých nakupujících a zákazníků. Každý týden probíhá soutěž, která odpovídá regulím zmíněných sociálních sítí. Do soutěží se zapojují stovky uživatelů a podle vyjádření Petra Nováka je denní dosah příspěvků v desítkách tisíc uživatelů. Je až s podivem, jak rychle se stránka vyvíjí a utíká starší a „zkušenější“ konkurenci.

Oficiální spuštění e‑shopu stále není známo a na otázku, kdy bude internetový obchod konečně spuštěn, se Petr Novák jen tajemně usmívá a mlčí.  O dalších vyhlídkách do budoucnosti nám nezbývá, než se jen domnívat, jakým směrem se mladý podnikatel vydá a jaké další kroky podnikne. Určitě bude zajímavé sledovat jeho postup.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + thirteen =