Potřebujete dodávku? Víme, kde vám ji půjčí

Můžete být živnostník, který potřebuje převést materiál, stejně jako obyčejný člověk, který se stěhuje a potřebuje převést své věci. Existují ale i desítky dalších možných situací, které jsou spojeny s tím, že potřebujete dodávku.  Tedy že potřebujete užitkový automobil, který vaše potřeby splní. Samozřejmě pokud se jedná o potřebu nárazovou, bylo by neefektivní daný automobil kupovat. Proto je zde pro vás přátelská půjčovna dodávek, která vašim potřebám plně vyhoví. První pozitivum se týká třeba najetých kilometrů. Denní limit je totiž 500 kilometrů, což je pro mnohé rozhodně dostatečná hodnota.

Proč je výhodné si auto půjčit?

První důvod jsme již lehce nastínili, a tím je finanční efektivita, pokud vůz potřebujete pouze nárazově. Stejně tak je ale půjčení výhodné v tom, že se nemusíte starat o nic, co s provozem vozu souvisí. Vždy máte jistotu, že se vám dostane do rukou vůz v perfektním stavu po technické stránce, stejně jako že má sjednané všechny nezbytné pojistky. Zkrátka si ho objednáte, půjčovna dodávek vám ho přistaví na požadované místo a vy již můžete vyrazit, kam potřebujete. Dalším pozitivem je i to, že dodávku můžete využít jak na krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem. Zatímco první možnost se hodí hlavně fyzickým osobám, druhá je určena pro podnikatele. Třeba takové, kteří realizují sezonní práce.

Široký výběr vozů

Ať už zvolíte jakýkoliv typ pronájmu, můžete si být jisti, že rozhodně budete mít z čeho vybírat. Pokud zmíníme několik vozů, které vám budou k dispozici, patří mezi ně třeba Fiat Ducato Maxi, Peugeot Boxer nebo oblíbený Ford Transit. Všechny modely samozřejmě i v několika provedeních s ohledem na objem nákladu, stejně jako třeba s ohledem na nutnost chladírenské nástavby. Zkrátka a jednoduše, ať už hledáte jakýkoliv užitkový vůz, se společností Global Lease, s.r.o. rozhodně chybu neuděláte. Přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 11 =