Potřebujete rychle přepravit nadrozměrné zásilky? Oslovte prověřeného dopravce

Zasílání a doprava nadrozměrných nákladů se řídí speciálními dopravními ustanoveními. Povolování přeprav zvlášť těžkých nebo rozměrných předmětů spadá pod Ministerstvo dopravy ČR. Proto je dopravce povinen zajistit nejen bezpečný převoz konkrétní zásilky, ale i jeho plynulost dopravy během jízdy. Spolehlivý dopravce se postará rovněž o pojištění zásilky.

Jaké hodnoty přesahují rozměry běžného nákladu?

Zájemci o přepravu nákladu, který přesahuje standardní rozměr zásilky, mohou oslovit přepravce, jenž zajistí bezpečný přesun balíků v rámci České republiky i do zahraničí. Za nadrozměrný balík se považují předměty, jež přesahují výšku 2,2 metru (včetně palety nebo podstavce), šířku dva metry a délku čtyři metry. Zároveň platí, že maximální délka přepravované zásilky může být šest metrů a šířka 2,4 m. Počítá se s maximální hmotností jednoho kusu předmětu 1500 kilogramů a nejvyšší váhou celkové zásilky dvě tuny. Maximální možný objem dopravovaných věcí je 13,3 m³.

Jednoduchá objednávka požadované přepravy

Oslovením dopravní společnosti FOFR mají zákazníci jistotu ve spolehlivém partnerovi, jenž má dlouholeté zkušenosti s přepravováním jakýchkoliv zásilek (tedy i těch přesahujících standardní rozměry). Objednávku je možno vyřídit elektronicky na webu fofrcz.cz s tím, že zákazník uvede své kontaktní údaje a přesné požadavky o místě, odkud si přeje danou zásilku odvézt. Uvede současně i adresu, na niž má být zásilka doručena. Počítá se s místy určení v České republice i v zahraničí.

Spolehlivost a rychlost jsou krédem prověřeného dopravce

Běžné zásilky bývají doručeny adresátům do 24 hodin, přeprava nadrozměrných nákladů je vyřízena do 72 hodin. Cenové podmínky jsou řešeny individuálně – kalkulace závisí na vzdálenosti přepravy, hmotnosti nákladu i jeho rozměrech. Zájemci o nárazovou přepravu i o pravidelné dopravování zásilek mohou své požadavky směřovat přímo k dispečerům přepravní firmy FOFR. Během přesunu balíků lze sledovat jejich pohyb. Zboží se dá zasílat na dobírku, dopravce zajistí potvrzení zákaznických dodacích listů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − twelve =