Potřebujete toaletu na zahradu, či pořádaný festival?

Základem hygienických norem je dnes samozřejmě toaleta. To, že ji máme u nás doma, je jasná věc a není absolutně důvod pochybovat o tom, že by snad stále ještě existovala domácnost, která vlastní záchod nemá. Problém ale může nastat třeba na vaší zahradě. I toto se však může vyřešit, a to pokud si pořídíme suché WC. Zapomeňte ale na možnosti toho, že snad budete kopat a vyrábět vlastní kadibudku. Nejenom, že je to fyzicky náročné, ale v horkých dnech není návštěva takového místa nijak lákavá. My máme na mysli mobilní toalety, které jsou dnes alternativou ke standardním záchodům.

Kde se dají využít?

Zmínili jsme sice primárně zahrádky v zahrádkářských koloniích, ale možností je mnohem více. A to hlavně z toho důvodu, že mobilní WC nevyžadují jak vodovodní přípojku, tak nevyžadují ani přípojku k odvodu odpadu jak do kanalizace, tak do jímky. Dají se totiž využít kdekoliv, kde chcete dbát na hygienu a přitom hledáte prvotřídní řešení. Samozřejmě dané biologicko-chemické WC funguje na principu uzavřeného okruhu s jistotou toho, že svěrná nádrž je upravována dezinfekcí, dochází k dezodoraci, ale také k rozkladu díky ekologickým náplním. Díky tomu tak výrazně šetříte i okolní přírodu.

Ideální i na festivaly

Daná řešení, o kterých jsme se zmiňovaly, jsou určena skutečně do soukromých prostor, jelikož se jedná o varianty bez kabiny. Získat lze ale také ty, které již kabinu mají. I ty na našem trhu nabízí dosud nezmíněná společnost Provapo, která je v tomto směru skutečnou jedničkou, se kterou chybu zaručeně neuděláte. A tak se WC kabiny mohou hodit hlavně na hudební či kulturní festivaly, kde je třeba poskytnout lidem hygienické toalety a samozřejmě dopřát jim potřebné soukromí. V tomto směru ale musíme dodat, že dané kabinové řešení rozhodně není problémem využívat také v rámci soukromých událostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − three =