Potřebujete vymalovat? Profesionálové vymalují i uklidí

Někomu stačí malovat jednou za deset let, někdo si nedovede představit nemalovat déle než dva až tři roky. Pokaždé jde o dřinu. Všechno pečlivě pozakrývat, co je nutné vyklidit, vyspravit narušené omítky a pak vymalovat alespoň v doporučených dvou vrstvách. A někdy je práce ještě složitější. To když je třeba navíc penetrovat nebo tmelit různé spáry, například kolem nových oken.

Ne vždy si na malování troufneme

Ve starých pražských bytech jsou místnosti natolik vysoké, že snadné malování stropu ze země není vůbec možné. Občas řešíme i různé speciality ve výzdobě, u kterých zejména pokud potřebují opravit, nevíme, co s nimi. Ale oříškem dokáže být i panelákový byt. Vyspravit všemožné praskliny nemusí být rozhodně tak snadné, jak si přečteme na internetu. Nakonec páska, která měla podle návodu prasklinu zakrýt, vypadá jako kus toaletního papíru, který jste přilepili na strop a přetřeli válečkem s barvou. Vím, o čem mluvím. Podobné pokusy mám totiž za sebou.

Podobný problém je s dilatačními spárami na stropech paneláků. Někomu prostě leží v žaludku a nedokáže se na ně dívat. Na jejich zatmelení je však vhodné opět přizvat profesionály.

Kde sehnat v Praze kvalitního malíře?

Malování pokojů v Praze – to je náplň práce firmy CleanSpace. Nejde o malíře ve stylu „po nás potopa“. Právě naopak. Firma nabízí nejen malování, ale i přípravu před malováním a kompletně následný úklid. Malování na klíč nabízí v bytech, domech i kancelářích.

Výhodou firmy CleanSpace je nejen profesionalita a služby na klíč, ale i přehlednost, pokud jde o ceny. Na jejích stránkách naleznete podrobný ceník, na základě kterého si snadno vypočtete, na kolik vás malování vyjde.

Mimo malování nabízí firma i služby jednorázového úklidu domů, bytů nebo kanceláří. Hodit se vám bude před i po stěhování, ale třeba i před tradičními svátky, kdy děláme velký úklid. Nebo jej objednáte mamince jako dárek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + one =