Pouzdra ThinkMobile pro váš mobil

Málokdo si v současné době umí představit mobilní telefon bez pouzdra. Nosit telefon nechráněný vůči prachu, upatlání a především nárazům je poměrně nebezpečné a může se to vymstít v hodně nákladnou opravu mobilního telefonu. Někdo říká, že pouzdra jsou moc tlustá, nevzhledná a kazí povedený vzhled telefonu. Já jsem se pro náš článek rozhodl hledat taková pouzdra na mobilní telefony, která by splňovala kritéria i těch nejnáročnějších zákazníků. Velmi důležitým prvkem byl pro mě při hledání právě design pouzdra, doprava zdarma a také jeho odolnost vůči každodennímu mnohdy ne příliš šetrnému zacházení. Po delším prohledávání různých internetových obchodů, kde pouzdra na mobilní telefony prodávají mě padly do oka pouzdra značky ThinkMobile.

 

ThinkMobile – záruka designu i ochrany

Proč se mi zalíbila zrovna tato značka pouzder pro mobilní telefony? Jednak proto, že je pouzdro vyrobeno z gelového materiálu, které je velmi příjemné do ruky. Povrch pouzdra je Design TPU pouzdro ThinkMobile pro telefon Sony Xperia Pupraven tak, aby vám pouzdro neklouzalo v ruce. Dobrá je i možnost pouzdro prostě opláchnout pod vodou. Telefon do tohoto pouzdra prostě „zabalíte“. Pouzdra ThinkMobile jsou vyráběna vždy pro každý model telefonu zvlášť, takže v něm najdete otvory pro všechna tlačítka a konektory. Takže i když máte telefon perfektně chráněný proti vlivům okolního prostředí stále jej můžete velmi pohodlně ovládat a to i díky tomu, že pouzdro je extrémně tenké. Dále se mi líbí, že pouzdra používají technologii CAD, která odpuzuje prach. Kromě jiného jsou zde použity technologie inovativních a vysoce odolných TPU materiálů.

 

Design Gelové TPU pouzdro VIOLA pro NOKIA LUMIA 800Všechna pouzdra za jednu cenu

Nemusíte mít strach, že by pouzdro pro dražší telefony bylo za vyšší cenu. Internetový obchod, který jsem našel, respektive, kde jsem pouzdra ThinkMonile objevil nabízí všechna pouzdra za jednotnou cenu a navíc s dopravou zdarma, což je zvlášť u takového pouzdra užitečné, protože platit za poštovné navýší cenu pouzdra. Našel jsem přes 500 druhů těchto pouzder, takže i pro váš telefon bude jistě pouzdro k mání.

Přítelkyně si ihned vybrala pouzdro Design Gelové TPU pouzdro VIOLA pro NOKIA LUMIA 800, které splňuje jako všechna ostatní výše uvedené parametry a navíc design pouzdra je vyveden v krásném ornamentu květiny, kterému prostě neodolala. Ovšem i já bych si vybral ze široké nabídky pouzder ThinkMobile.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + eleven =