Pracujte na Novém Zélandu – je to snadnější, než si myslíte

Také vás v naší zemi nic nedrží a hledáte možnosti, jak poznat cizí země a zároveň si vydělat opravdu slušné peníze? Pokud ano, měli byste se zaměřit na naprosto unikátní Working Holiday program. Právě ten vám umožní vycestovat do této země, ale také vám pomůže zařídit vše ostatní, co s vaší cestou souvisí. Tím prvním, co budete potřebovat, jsou samozřejmě víza. Už v tuto chvíli můžete využít profesionálních služeb, kdy bude žádost podána za vás. Zhruba do týdne budou připravena a následně vám už nic nebrání tuto nádhernou zemi navštívit. Rozhodně je o co stát.

Široký výběr různých prací

Samozřejmě bát se nemusíte ani toho, že by snad pro vás nebyla práce. Především v sezóně je celá řada pracovních míst, které se týkají oblasti ovocnářství, nebo také pěstování vína. V tomto směru jsou různé pomocné pozice jako stvořené pro každého, kdo hledá zajímavou a hlavně dobře ohodnocenou práci. A tak stačí využít dané pracovní programy, zajistit si konkrétní místo a již vyrazit. Navíc potřeba není nic extra výjimečného (mimo víz), pouze platné doklady, věk do 35 let a dostatek finančních prostředků pro život v dané zemi. Pokud máte, můžete bez obav koupit letenky a už jenom nasednout na letadlo, které vás vysadí přímo v této nádherné zemi. A zde si můžete bez problémů vydělat třeba i 240 Kč za hodinu vaší práce. Mzda, která je zde doslova nemožná – u nekvalifikovaných pozic.

Na co ještě nezapomenout?

Co je ještě povinné a co jsme také nezmínili, to je nutnost mít uzavřenu konkrétní pojistku, tedy pojištění cestovní. To je také jednou z podmínek, abyste mohli zemi navštívit. Navíc samozřejmě ochráníte i sebe před výdaji, které jsou spojeny s ošetřením či hospitalizací. Rozhodně se nebojte, že by cestovní pojištění na Nový Zéland bylo jakkoliv drahé. Ideální je samozřejmě zvolit Working Holiday Insurance, které může platit týden, ale i celý rok, v závislosti na délce vašeho pobytu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × three =