Pracujte online odkudkoliv. S hostovanou službou iPodnik to není žádný problém

Základním stavebním kamenem takřka každé úspěšné firmy je bezpochyby infrastruktura, v rámci které funguje vše, na co si vzpomenete od účetnictvím přes personální agendu až po softwarová řešení. Přestože se technologie neustále inovují, rozhodně není pravidlem, že jsou programy rychlé a interní sítě stabilní, ba naopak právě zmíněné věci bývají docela slabými stránkami podniků. Jestliže tedy hledáte spolehlivé řešení, vložte důvěru do moderního cloudového systému. A jeden z nich vám představíme v následujících řádcích.

Pokud jste se v minulosti nejednou podíleli na vytváření podnikové IT infrastruktury, zřejmě si vzpomínáte, o jak náročnou činnost se jedná. Potřebujete nejen výkonný hardware, ale také licence k různým softwarům. V mnohých případech se neobejdete ani bez vlastního serveru, což je vskutku nákladná položka. Jestliže však nemáte momentálně volné peněžní prostředky na všechny uvedené náležitosti, nevadí, protože existuje mnohem výhodnější řešení, a tím je kancelář v cloudu. Už jste někdy o cloudovém systému slyšeli?

Jaké výhody má kancelář v cloudu?

Cloudový systém dokáže o značné procento zrychlit podnikání, stejně tak zvýšit i jeho efektivitu. Stačí se obrátit na hostovanou službu iPodnik, což je již zmíněná kancelář v cloudu. Snadno se k ní připojíte, ať už se nacházíte kdekoliv. Omezení nejste ani časem, neboť je přístupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zároveň se však můžete těšit z výhod, které vám nabízí i klasické sítě s uživatelskými účty.

Jestliže řešíte, jak vést účetnictví, s iPodnik je problém vyřešen. Služba totiž používá ekonomický systém Pohoda, a tak můžete vést daňové účetnictví online a mít k němu přístup klidně i z druhé strany planety. Pokud tedy plánujete cestovat do zahraničí, případně často jezdíte na služební cesty, ale zároveň byste měli rádi podnik pod dohledem, iPodnik vás v tomto ohledu maximálně uspokojí.

iPodnik přináší exchange online

Ve firmě se neobejdete ani bez kancelářského softwaru. V případě, že každý pracovník vaší firmy má i svůj vlastní účet pro Microsoft Office, tak jistě víte, že to není zrovna nejlevnější řešení. Jakmile přijde do firmy další zaměstnanec, je nezbytné pořídit další licenci, což však dokáže iPodnik odbourat, neboť nabízí exchange online. V rámci služby exchange online funguje právě Office 365. Výhodou je, že na konkrétním dokumentu tak může pracovat hned několik pracovníků zároveň a nezáleží na tom, z jakého zařízení. Klidně z počítače, notebooku, nebo i chytrého telefonu či tabletu.

Závěrem ještě musíme zmínit, že služba iPodnik zvítězila v roce 2016 v soutěži WebTop100 a získala cenu Nejlepší web v segmentu IT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 6 =