Precizní rekonstrukce plochých střech

Každá střecha, ať je jakéhokoliv typu, potřebuje správnou péči a nejinak je tomu u plochých střech. Ty ale mají svá zvláštní specifika. Pokud totiž máte plochou střechu, má každé, i drobné poškození poměrně velký vliv na její funkčnost. Nezřídka se setkáváme se zatékáním a špatnou izolací. Rekonstrukcemi střech, a to i těch plochých, se zabývá firma AHF Stavby s.r.o. s působností až 150 km od Prahy. To už je poměrně velký záběr, nemyslíte?

Komplexní stavební práce týkající se opravy střechy

strechaKromě komplexních stavebních prací Praha je tato firma schopna zajistit za vás veškerou komunikaci s úřady, měření, vypracování projektů, tvorbu statických výpočtů, získání potřebných povolení a posudků. Jedná se zkrátka o vše, co během opravy a rekonstrukce střechy může být potřeba.

Průběh rekonstrukce ploché střechy

Jak probíhají práce, pokud si zavoláme odborníky na ploché střechy? Nejprve proběhne komplexní prohlídka se zaměřením a technickým průzkumem. Následuje navržení technologie provedení stavebních prací na vaší střeše nebo se přihlédne k projektové dokumentaci zákazníka. Nacenění rekonstrukce ploché střechy je pro zákazníky bezplatné.

Nepodceňte hydroizolaci

Aby nová nebo zrekonstruovaná plochá střecha dlouho vydržela, je důležité provedení i těch nejmenších detailů. Určitě nepodceňte kvalitu hydroizolace. K její realizaci se využívají zejména různé typy hydroizolačních fólií. Rovněž se dají využít hydroizolační asfaltové pásy, nejde o asfalt obyčejný, ale oxidovaný nebo modifikovaný elastomerem, aby odolával UV záření a měl vysokou průtažnost. Realizují se tak, že se na ploché střechy pokládají jednotlivé vrstvy z natavitelných pásů. Tento krok patří ke klíčovým.

K opravě vždy přizvěte odborníky

Jakmile zjistíte, že vaše střecha potřebuje menší nebo větší opravu, přizvěte si k tomu odborníky. Vhodným výběrem materiálu a firmy můžete značně prodloužit její životnost a ušetřit finance. Chcete něco netradičního, využít střešní plochu a zvýšit množství zeleně? Firma AHF Stavby s.r.o. dokáže zrealizovat dokonce i zelené ploché střechy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × five =