Přestavba bytu bez kompromisů

Teplé letní počasí a více volného času doslova vybízí k reorganizaci a modernizaci domu či bytu. Nic netrvá věčně. Ani stávající bytové zařízení nemusí vyhovovat nadosmrti. Děti rostou a ten pokojíček, který jsme pro ně chystali v prvních letech života, již dávno nesplňuje naše představy. Určitou inspiraci můžeme získat v prodejnách s nábytkem. Zde se však musíme smířit s tím, že to budeme my, kdo bude nucen se přizpůsobit sériově vyráběnému nábytku. Variant klasicky nabízených na trhu totiž není mnoho. Absolutně ideálním řešením je nechat si vyrobit nábytek na zakázku přesně podle vlastních představ a potřebných rozměrů. V takovém případě je možné vše sladit tak, aby zařízení zcela vyhovovalo z hlediska funkčnosti i designu a zároveň aby vystihovalo individualitu majitele. Firmy zabývající se výrobou zakázkového nábytku mají bohaté zkušenosti a součástí jejich nabídky bývá i zpracování 3D návrhu. Zákazník si tudíž předem může velice dobře představit, jak budou místnosti vypadat.

Obývací pokoj pro pohodlí všech

obyvaci-pokoje-09Plánování obývacího pokoje vychází z toho, že se jedná o místnost, jež slouží jako jakýsi pomyslný střed domova. Zde odpočíváme po náročném pracovním dni, trávíme svůj volný čas, ale také přijímáme hosty a pořádáme rodinné oslavy. Všechny tyto funkce je třeba při sestavování návrhu respektovat, abychom se zde cítili dobře my i naši hosté.

Studentské pokoje na míru

Při zařizování studentského pokoje musíme myslet na to, že právě zde mají děti aktivně tvořit, psát úkoly a učit se, ale zároveň i odpočívat a relaxovat. Je nutné vytvořit jakýsi mikrosvět, který splní veškeré na něj kladené požadavky, avšak stále působí příjemným, nepřeplněným dojmem. Při nákupu dětského nábytku je vhodné nechat promluvit i samotné děti, aby si vybraly to, co se jim nejvíce líbí. Vždyť to budou právě ony, kdo zde stráví nejvíce času.

Dnešní doba skýtá mnoho možností. Není třeba dělat kompromisy. Ve svém bytě trávíme většinu času a stojí za to si vše zařídit přesně dle vlastních přání a představ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 1 =