Preventivní antigraffiti nátěry vám mohou ušetřit spoustu starostí

Bydlíte ve větším městě a bojíte se poničení fasády domu graffiti? Odstranění barev je často nákladnou záležitostí. Naštěstí existuje způsob, jak eliminovat škody v případě, že se někdo rozhodne vyřádit se na vašem domě barevnými nápisy a malůvkami.

Když se vrátíte domů a najdete na fasádě, na vratech od garáže, na zdi u plotu či dalších místech překvapení ve formě graffiti, víte, že vás čekají nemalé výdaje na jejich odstranění. Bydlíte-li ve větším městě ve čtvrti, kde lze neplechu tohoto typu očekávat, doporučujeme opatřit fasádu domu preventivním antigraffiti nátěrem. V případě, že přijde umělec, který se pokusí vytvořit na vašem domě graffiti, budete tak schopni barvu odstranit rychle a jednoduše pouze mokrým hadrem bez použití jakéhokoliv chemického přípravku.

Graffiti Magic

V České republice i ve světě jsou velmi oblíbené výrobky značky Graffiti Magic. Antigraffiti nátěry, které slouží k preventivní ochraně před graffiti, je možné aplikovat na jakýkoliv povrch, kde vytváří téměř neviditelnou ochrannou vrstvu bez změny barvy. Velkou výhodou je fakt, že tento jednosložkový nátěr je velmi trvanlivý a provést jeho obnovu je nutné až po 20 letech. Antigraffiti nátěr Graffiti Magic odpuzuje vodu, ale fasádě domu stále umožňuje dýchat. K odstranění graffiti, lepidla, fixy a různých barev pak postačí pouze kartáč s mýdlovou vodou.

E-shop Envistore.cz

Odstraňovače graffiti a antigraffiti nátěry značky Graffiti Magic zakoupíte na e-shopu envistore.cz. Výrobky této značky potěší nejen dlouhou trvanlivostí, ale také příznivou cenou a snadnou aplikací na jakýkoliv povrch. Ošetřené povrchy navíc mohou být opakovaně čištěny bez nutnosti obnovovat ochranný nátěr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 3 =